VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

NEWSY: WYWIADY

Murthy: „Rywalizujemy z bogatymi”

Michał Kosim, 09.07.2019; 15:51

„Valencia inteligentnie przeczesuje rynek”

Prezydent Valencii, Anil Murthy, wziął udział w oficjalnej prezentacji Jasona jako nowego zawodnika Blanquinegros. Zanim dziennikarze zadali kilka pytań samemu piłkarzowi, Murthy poruszył temat karnetów na sezon 2019/20 i sytuacji na rynku transferowym.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (2)

Jason: „Zamierzam tu zostać”

Michał Kosim, 09.07.2019; 14:23

Prezentacja nowego nabytku „Nietoperzy”

Jason Remeseiro został w ten poniedziałek zaprezentowany jako gracz Valencii. Były zawodnik Levante, który dołączył do Los Ches na zasadzie wolnego transferu, zapewnił, że chce walczyć o miejsce w składzie Marcelino i nie planuje odchodzić na wypożyczenie.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com | ElDesmarque skomentuj Skomentuj (0)

Miñambres: „Wciąż nie dopięliśmy umowy”

Michał Kosim, 05.07.2019; 03:08

Dyrektor sportowy Celty o transakcji wiązanej z VCF

Podczas prezentacji Denisa Suáreza jako nowego gracza Celty, Felipe Miñambres odpowiedział na kilka pytań związanych z przejściem Maxiego Gómeza do Valencii i przenosin Santiego Miny oraz Jorge Sáenza na Estadio Balaídos. Dyrektor sportowy klubu z Vigo poinformował, że pełne porozumienie wbrew doniesieniom mediów wciąż musi zostać osiągnięte, jednak zaznaczył, że jeśli nie stanie się nic nieoczekiwanego to umowa ostatecznie zostanie dopięta.

Kategoria: Wywiady | El Desmarque | twitter.com/MCeleste1923 skomentuj Skomentuj (0)

Prezydent Celty o wymianie Gómez-Mina

Michał Kosim, 23.06.2019; 17:52

„Możemy negocjować, ale jak równy z równym”

Odejście Maxiego Gómeza z Celty w tym okienku transferowym jest przesądzone. Celestes nie zamierzają jednak tanio sprzedać swojego snajpera, o czym zapewnił prezydent klubu, Carlos Mouriño. Przyznał on, że Valencia poinformowała obecny klub 22-latka o porozumieniu z samym zawodnikiem. Zapewnił jednak: „nie oddamy Maxiego w prezencie”.

Kategoria: Wywiady | Cadena SER | El Desmarque skomentuj Skomentuj (0)

Marcelino: „Nie chcemy mieć szerokiej kadry”

Michał Kosim, 16.06.2019; 01:26

Wywiad dla AS-a – część II

W drugiej części wywiadu z AS-em Marcelino w znacznym stopniu skupił się na konkretnych nazwiskach, jak Rodrigo, Neto, Czeryszew, Manu Vallejo, Jorge Sáenz, Jason, Mariano Díaz, Maxi Gómez czy Denis Suárez. Zdradził także czy Guedes i Ferran zmienią swoje pozycje, wytłumaczył czemu sięga po graczy, których trenował w innych klubach czy został zapytany o swoją przyszłość w Valencii.

Kategoria: Wywiady | AS skomentuj Skomentuj (0)