NEWSY: MECZE

Wyszarpany punkt na Metropolitano

Michał Muszyński, 19.10.2019; 18:05

Remis po słabym meczu

Mimo niezbyt dobrej gry Valencii udało się wywieźć z ciężkiego terenu, jakim jest stadion Atlético Madryt, jeden punkt. Prowadzenie gospodarzom dał Diego Costa po golu z rzutu karnego. Wyrównał Dani Parejo po kapitalnym uderzeniu z rzutu wolnego. „Nietoperze" mecz kończyły w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Kang Ina Lee.

Kategoria: Mecze | własne | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (4)

Atlético vs. Valencia — składy

Karol Kotlarz, 19.10.2019; 15:19

Maxi Gómez od pierwszej minuty

Albert Celades wybrał już jedenastkę, która wybiegnie na Wanda Metropolitano przeciwko Atlético. Na środku ataku, wbrew przewidywaniom, zaprezentuje się Maxi Gómez. Mimo drobnych problemów z kolanem, między słupkami pojawi się Cillessen. Początek spotkania o 16:00.

Kategoria: Mecze | Twitter skomentuj Skomentuj (0)

Atlético vs. Valencia — zapowiedź

Michał Kosim | Krystian Porębski, 19.10.2019; 13:39

Po pierwszą wygraną na Wanda Metropolitano

Po dwutygodniowej przerwie na mecze reprezentacyjne wraca LaLiga. Hit kolejki czeka nas w Madrycie, gdzie Atlético Madryt podejmie Valencię CF, która dotychczas dwukrotnie mierzyła się z Los Colchoneros na ich nowym obiekcie, w obu przypadkach nieznacznie przegrywając. Do trzech razy sztuka?

Kategoria: Mecze | własne skomentuj Skomentuj (0)

Atlético vs. Valencia — powołania

Michał Kosim, 18.10.2019; 15:35

Kadra na Los Colchoneros

Zgodnie z przewidywaniami, po przerwie reprezentacyjnej na listę powołanych wróciło kilku wcześniej kontuzjowanych graczy: Kondogbia, Soler oraz Gameiro. Z grona nieobecnych w ostatnim meczu Valencii zabraknie jedynie Picciniego oraz Gayi, do których dołączyli jednak Guedes i Rodrigo. Decyzją Celadesa zabraknie także Mangali i Sobrino. Trener powołał 19 graczy, bowiem Cillessen odczuwa dyskomfort w kolanie.

Kategoria: Mecze | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (1)

Trzy punkty na Mestalla

Michał Muszyński, 05.10.2019; 20:47

Kolejne ligowe zwycięstwo

Drużyna Alberta Celadesa pokonała w sobotnie popołudnie Deportivo Alavés 2:1. Bramki dla „Nietoperzy” zdobyli Maxi Gómez i Dani Parejo. Trafienie honorowe dla Alavés zaliczył Lucas Perez. To drugie z rzędu zwycięstwo ekipy z Mestalla.

Kategoria: Mecze | Własne skomentuj Skomentuj (8)

Valencia vs. Alavés — składy

Michał Kosim, 05.10.2019; 17:31

Jedenastka na Alavés

Albert Celades nie zaskoczył składem na mecz z Deportivo Alavés. Jedyną niespodzianką jest to, że w składzie pozostają i Garay, i Gabriel, bowiem jednego z nich zastąpić miał Diakhaby. Początek spotkania już o 18:30.

Kategoria: Mecze | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (0)

Valencia vs. Alavés — zapowiedź

Michał Kosim | Krystian Porębski, 05.10.2019; 16:04

Zacząć punktować w lidze

Valencia zdobyła do tej pory zaledwie dziewięć z możliwych 21 punktów, traci jednak tylko cztery oczka do czwartej pozycji. Mające o punkt mniej Alavés nie powstrzymało Los Ches na Mestalla od 2001 roku, jednak w zeszły weekend przerwało złą passę pięciu spotkań bez zwycięstwa w LaLiga (dwa remisy i trzy porażki) i pokonało Mallorcę 2:0. Do sobotniego meczu zespół Asiera Garitano podejdzie więc z nieco lepszych nastrojach niż podopieczni Celadesa, którzy po – jakkolwiek zabawnie to nie brzmi – dobrym meczu przegrali z Ajaxem 0:3.

Valencia vs. Alavés — powołania

Michał Kosim, 04.10.2019; 15:05

Kadra na mecz z Babazorros

Albert Celades nie zmienia meczowej osiemnastki względem dwóch ostatnich spotkań. Tym samym zabraknie graczy kontuzjowanych: Gayi, Picciniego, Kondogbii, Solera, Gameiro, a decyzją szkoleniowca „Nietoperzy” poza gronem powołanych pozostaje Mangala.

Holenderska lekcja futbolu

Michał Muszyński, 02.10.2019; 22:55

Pewne zwycięstwo gości z Amsterdamu

Valencia zawiodła swoich fanów w meczu drugiej kolejki Ligi Mistrzów, przegrywając z Ajaksem aż 0:3. Los Ches stworzyli sobie dużo okazji do zdobycia bramki, lecz tylko Holendrzy je zdobywali. W pierwszej połowie rzutu karnego nie wykorzystał Dani Parejo.

Kategoria: Mecze | własne skomentuj Skomentuj (14)

Valencia vs. Ajax — składy

Mateusz Nowacki, 02.10.2019; 20:40

Powrót Guedesa

Znamy już wyjściowe ustawienie Valencii na mecz z Ajaxem. Na prawym skrzydle zagra Ferran Torres, natomiast na lewym tym razem wystąpi Guedes. Do pierwszego składu powraca również Gabriel Paulista. Początek spotkania o 21:00.

[02.10.2019; 17:32] » Valencia vs. Ajax — zapowiedź [0]
[02.10.2019; 12:58] » Valencia vs. Ajax — powołania [0]
[30.09.2019; 20:02] » Rezerwy dalej w kryzysie [0]
[28.09.2019; 15:02] » Pierwsze zwycięstwo na Nuevo San Mamés! [14]
[28.09.2019; 12:10] » Athletic vs. Valencia — składy [3]
[28.09.2019; 03:52] » Athletic vs. Valencia — zapowiedź [0]
[27.09.2019; 15:45] » Athletic vs. Valencia — powołania [6]
[26.09.2019; 13:31] » Porażka rezerw [0]