NEWSY: MECZE

Valencia wygrywa z Cartageną

Iwo Rubaszewski, 24.07.2021; 21:49

Kolejny mecz – kolejne zwycięstwo

Wyniki „Nietoperzy” w bieżącej pretemporadzie napawają optymizmem. VCF notuje trzecie zwycięstwo z rzędu, tym razem triumfując przeciwko Cartagenie 3:2.

Kategoria: Mecze | fot. DeporteValenciano skomentuj Skomentuj (0)

Atromitos pokonany

Iwo Rubaszewski, 21.07.2021; 21:10

Drugie zwycięstwo w sparingu

Valencia podjęła w Paternie przedstawicieli ligi greckiej – PAE Atromitos. VCF pewnie zatriumfowało po trafieniach Manu Vallejo, Jasona i Gonçalo Guedesa.

Kategoria: Mecze | fot. Super Deporte skomentuj Skomentuj (0)

Przedsezonowe zwycięstwo

Iwo Rubaszewski, 16.07.2021; 22:54

Lokalny rywal pokonany

W pierwszym meczu pretemporady Valencia stawiła czoła Villarrealowi. Piłkarze Bordalása wygrali 3:2, pomimo że przegrywali już 0:2. Dublet zaliczył Manu Vallejo, a zwycięską bramkę zdobył Denis Czeryszew.

Kategoria: Mecze | ElDesmarque | fot. Super Deporte skomentuj Skomentuj (2)

Bez bramek z Hueską

Iwo Rubaszewski, 22.05.2021; 22:22

Remis na zakończenie sezonu

W ostatniej ligowej kolejce rozgrywek 2020/2021 Valencia zmierzyła się na wyjeździe z drużyną Hueski. Po remisie 0:0 „Nietoperze” zakończyły sezon na 13. miejscu, zaś Huesca spadła na 18. pozycję i pożegnała się z LaLigą.

Kategoria: Mecze | własne | fot. Plaza Deportiva skomentuj Skomentuj (2)

Huesca vs. Valencia - składy

Wojciech Ciuraj, 22.05.2021; 17:58

Skład na ostatni mecz sezonu

Voro wybrał jedenastkę na dzisiejszy mecz z Huescą. Tymczasowy szkoleniowiec Valencii ponownie zdecydował się na grę trójką w obronie.

Kategoria: Mecze | valenciacf.com, fot. valenciacf.com skomentuj Skomentuj (0)

Huesca vs. Valencia - zapowiedź

Wojciech Ciuraj, 22.05.2021; 16:37

Ostatni mecz sezonu

Kampania 2020/21 dobiega końca. Valencia ma za sobą jeden z najgorszych sezonów w historii klubu, a dla wielu piłkarzy dzisiejszy mecz będzie ostatnim w barwach "Nietoperzy".

Kategoria: Mecze | Własne, fot. Superdeporte skomentuj Skomentuj (0)

Valenica triumfuje nad Eibar

Iwo Rubaszewski, 17.05.2021; 21:52

Druga wygrana pod wodzą Voro

W przedostatniej kolejce sezonu 2020/2021 Valencia zdecydowanie pokonała Eibar 4:1. Dublety zaliczyli Guedes i Soler. Bramkę honorową dla gości zdobył Bryan Gil. Los Ches przypieczętowali tym samym los „Rusznikarzy” – drużyna Mendilibara pożegnała się z LaLigą.

Kategoria: Mecze | własne | fot. Super Deporte skomentuj Skomentuj (1)

Valencia vs. Eibar - składy

Wojciech Ciuraj, 16.05.2021; 17:42

Niespodzianki w składzie

Voro wybrał jedenastkę na dzisiejszy mecz z Eibarem. Tymczasowy szkoleniowiec Valencii ponownie zdecydował się na grę trójką w obronie.

Valencia vs. Eibar - zapowiedź

Wojciech Ciuraj, 16.05.2021; 17:30

Kolejne ligowe starcie

Jeden z najgorszych sezonów w historii klubu już prawie za nami. Dzisiejsze spotkanie z Eibar będzie dla piłkarzy Valencii okazją do rehabilitacji. Tym bardziej, że po dłuższej przerwie na Mestalla pojawią się kibice.

Porażka z Sevillą

Iwo Rubaszewski, 12.05.2021; 21:06

Bez punktów na Pizjuán

Kilkadziesiąt minut temu zakończyło się spotkanie Sevilla – Valencia, rozgrywane w ramach 36. kolejki LaLiga. Los Ches polegli 0:1 po mało emocjonującym starciu. Jedyną, zwycięską bramkę dla Andaluzyjczyków zdobył Youssef En-Nesyri.

[12.05.2021; 18:44] » Sevilla vs. Valencia - składy [0]
[12.05.2021; 17:44] » Sevilla vs. Valencia - zapowiedź [0]
[11.05.2021; 13:48] » Przełamanie z Realem Valladolid [4]
[09.05.2021; 16:15] » Valencia vs. Valladolid - Składy [1]
[09.05.2021; 12:49] » Valencia vs. Valladolid - zapowiedź [0]
[03.05.2021; 12:29] » Porażka z Barceloną [3]
[02.05.2021; 21:09] » Valencia vs. Barcelona - Składy [0]
[02.05.2021; 13:02] » Valencia vs. FC Barcelona – zapowiedź [2]