NEWSY: MECZE

Valencia żegna się z Ligą Mistrzów

Michał Muszyński, 10.03.2020; 23:00

Druga porażka z Atalantą

Szybko zostały rozwiane nadzieje kibiców Valencii, którzy wierzyli w odrobienie strat z pierwszej potyczki z Atalantą Bergamo. Już w drugiej minucie goście z Włoch prowadzili po bramce z rzutu karnego Ilicicia. Słoweniec zaliczył na swoim koncie aż cztery trafienia, a ekipa z Lombardii zwyciężyła 4:3. Duży udział w porażce miał Diakhaby, który sprokurował w pierwszej części spotkania dwa rzuty karne.

Kategoria: Mecze | własne | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (24)

Valencia vs. Atalanta — składy

Michał Muszyński, 10.03.2020; 20:11

Coquelin na środku obrony

Na rewanżową potyczkę z Atalantą Bergamo Albert Celades zdecydował się postawić na Francisa Coquelina jako partnera Mouctara Diakhaby'ego na środku obrony. To najistotniejsza informacja odnośnie wyjściowego składu Valencii. W ataku wystąpią Kevin Gameiro i Rodrigo. Początek spotkania o 21:00.

Kategoria: Mecze | Twitter skomentuj Skomentuj (0)

Valencia vs. Atalanta – zapowiedź

Bartek Płonka | Marcin Śliwnicki, 10.03.2020; 17:17

ReAMUNTada przy pustych trybunach?

Przed rewanżowym spotkaniem z Atalantą Bergamo nic nie wskazuje na to, że Valencia będzie w stanie odrobić straty. Kibicom „Nietoperzy” najzwyczajniej pozostaje wierzyć w ReAMUNTadę, którą tym razem – o ile się wydarzy – można będzie uznać za cud.

Kategoria: Mecze | własne skomentuj Skomentuj (2)

Valencia vs. Atalanta — powołania

Karol Kotlarz, 09.03.2020; 16:03

Kłopoty w defensywie

Albert Celades podał nazwiska zawodników, którzy staną przed szansą gry w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów z Atalantą. Trener powołał jedynie pięciu obrońców. Zawieszony za kartki jest Gabriel. Kontuzje wykluczają występ Garay, Mangali, Picciniego, Gómeza i Vallejo. Decyzją szkoleniowca nie ujrzymy Correi i Jaume Costy.

Kategoria: Mecze | valenciacf.com | Super Deporte skomentuj Skomentuj (3)

Z Alavés na remis

Michał Muszyński, 06.03.2020; 22:58

Kolejne słabe zawody Los Ches

Po niezbyt dobrym meczu, Valencia zremisowała w Vitorii z miejscowym Deportivo Alavés 1:1. Do przerwy „Nietoperze" prowadziły po przepięknym trafieniu Daniego Parejo z rzutu wolnego. W drugiej odsłonie spotkania wyrównał Edgar Méndez. W końcowej fazie meczu to gospodarze byli bliscy zdobycia trzech punktów.

Kategoria: Mecze | własne | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (5)

Alavés vs. Valencia — składy

Michał Muszyński, 06.03.2020; 20:18

Florenzi od pierwszej minuty

Znamy wyjściowy skład Valencii na wyjazdowe spotkanie przeciwko Deportivo Alavés. Do podstawowej jedenastki powraca Alessandro Florenzi. Wobec tego na prawym skrzydle zagra Daniel Wass. Początek spotkania o godzinie 21:00.

Alavés vs. Valencia — zapowiedź

Bartłomiej Płonka, 06.03.2020; 15:32

W poszukiwaniu punktów na wyjeździe

Wyprawa na spotkanie z Deportivo Alaves nie wydaje być się najłatwiejszą, by przerwać passę meczów bez zwycięstwa poza Mestalla. Jeśli jednak piłkarze Alberta Celadesa marzą o Lidze Mistrzów, muszą w piątkowy wieczór zapunktować.

Kategoria: Mecze | własne skomentuj Skomentuj (0)

Alavés vs. Valencia — powołania

Karol Kotlarz, 05.03.2020; 20:04

Rodrigo i Coquelin w kadrze

Albert Celades podał nazwiska zawodników, którzy staną przed szansą gry z Alavés. Wśród powołanych znaleźli się mający ostatnio problemy ze zdrowiem Rodrigo oraz Coquelin. Kontuzje wykluczają występ Garaya, Picciniego, Mangali, Gómeza i Vallejo. Decyzją trenera poza składem pozostaną Correia, Kang-in i Sobrino

Kategoria: Mecze | Super Deporte | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (3)

Valencia wraca na ścieżkę zwycięstw

Michał Muszyński, 29.02.2020; 17:59

Wiktoria z Realem Betis

Zwycięstwem zakończyła miesiąc luty Valencia. Podopieczni Alberta Celadesa w sobotnie popołudnie uporała się z Realem Betis Sevilla wygrywając 2:1. Bramki dla gospodarzy zdobywali Kevin Gameiro oraz Dani Parejo. Honorowe trafienie dla gości z Andaluzji zdobył w doliczonym czasie gry Loren.

Kategoria: Mecze | własne | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (8)

Valencia vs. Real Betis — składy

Michał Muszyński, 29.02.2020; 15:05

Cillessen wraca między słupki

Znamy już wyjściową jedenastkę Valencii na domowy pojedynek z Realem Betis Sevilla. W przełamaniu passy niekorzystnych wyników pomóc ma powrót do bramki Cillessena czy obecność na środku obrony Gabriela Paulisty. Obok Maxiego w ataku zagra Kevin Gameiro. Początek spotkania o 16:00.