sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

OFICJALNIE: Patrick Cutrone piłkarzem Valencii

Iwo Rubaszewski, 31.01.2021; 21:38

Wypożyczenie stało się faktem

W końcowej części zimowego okna Valencia dokonuje pierwszego transferu. Po krótkich negocjacjach szeregi „Nietoperzy” zasilił Patrick Cutrone. Włoch został wypożyczony i spędzi na Mestalla resztę sezonu 2020/2021.

Oficjalny komunikat klubu

„Valencia CF osiągnęła porozumienie z Wolverhampton Wanderers FC w sprawie wypożyczenia Patricka Cutrone. Włoch będzie reprezentował klub do końca sezonu 2020/2021 i dołączy do drużyny po ukończeniu protokołów związanych z COVID-19.”

Pierwszy wywiad napastnika

„Bardzo się cieszę, że tu jestem i bardzo chciałem tu trafić. Nie mogę się doczekać, aby poznać drużynę, trenera, cały sztab i nie mogę się też doczekać, by zacząć grać. Wszyscy wiemy, iż Valencia jest wielkim, historycznym klubem. To wielki honor móc tu być. Postaram się zaoferować swoje mocne strony i dam z siebie wszystko, by pomóc zespołowi, klubowi i kibicom. Myślę, że jest to cel każdego w klubie. Przyszedłem zrobić dobrą robotę i wygrać jak najwięcej meczów.”

„Poprzedni włoscy piłkarze (Valencii, przyp. red.) są dla mnie przykładem. Mam nadzieję dać drużynie tyle, co oni. Dam z siebie wszystko.”

„Miło mi, że mogę was powitać. Przybyłem tu z wielkimi chęciami i mam nadzieję strzelić wiele bramek. Amunt Valencia!”

Kategoria: Transfery | valenciacf.com | fot. valenciacf.com skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. LimaK31.01.2021; 23:09
Jestem w szoku...
Jednak jakieś transfery do klubu poczyniono.

Oby było to faktycznie wzmocnienie ;)