sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Dołącz do redakcji VCF.pl

Redakcja, 01.03.2020; 15:41

Pomóż nam tworzyć VCF.pl

W ostatnich miesiącach skład naszej redakcji mocno się uszczuplił i choć wciąż chcemy na bieżąco informować o sytuacji klubu z Mestalla, to czasami po prostu nie jesteśmy w stanie tego robić. Z tego powodu znów zwracamy się do was, drodzy użytkownicy!

Brak czasu wolnego, praca w niesprzyjających godzinach, zmęczenie czy — przede wszystkim — wspomniane braki kadrowe sprawiają, że z miesiąca na miesiąc jest nam coraz ciężej przelewać naszą pasję na ekrany waszych monitorów, zarażać was miłością do „Nietoperzy” i — jak wspomnieliśmy już wyżej — dostarczać wam świeżutkich newsów.

Zachęcamy Was więc, abyście wysyłali nam swoje zgłoszenia. Możecie to robić przez formularz kontaktowy na naszej stronie, pisać maile na admin@vcf.pl lub po prostu atakować nasze media społecznościowe: Facebooka i Twittera.

Wymagania? Jeśli umiesz posługiwać się językiem polskim, znasz podstawy języka angielskiego, bądź hiszpańskiego, interesujesz się piłką nożną — czekamy na wiadomość od Ciebie! Szukamy przede wszystkim osób pełnych pasji i mających dużo wolnego czasu, które wspomogłyby nas w pisaniu newsów, ale drogi do redakcji nie zamykamy absolutnie przed nikim: jeśli sądzisz, że jesteś w stanie przekonać nas do swojej kandydatury — skontaktuj się z nami. Jesteś utalentowanym grafikiem? Wiesz jak usprawnić pracę redakcji? Znasz się na sprawach technicznych i jesteś gotów na pomoc przy ulepszaniu strony? Daj nam znać! Rozpatrzymy każdą propozycję.

Wierzymy, że każdy zasługuje na szansę szlifowania własnych umiejętności, a redakcja VCF.pl to idealne miejsce by tego dokonać. Przygodę z dziennikarstwem zaczynali u nas przecież m.in. Łukasz „Ulesław” Kwiatek, niegdyś redaktor Interia.pl, obecnie redaktor Tygodnika Powszechnego, Dominik Piechota, który dzięki VCF.pl został felietonistą Sport Klubu, a później pracował w Przeglądzie Sportowym, Mateusz Święcicki i Łukasz Wiśniowski, znani komentatorzy stacji Eleven.

Poszukiwania nowych redaktorów będą trwały jakiś czas, lecz nie ustalamy czasu, w którym możecie nadesłać zgłoszenia. Na górze strony, po prawej stronie, udostępniliśmy Wam button „Dołącz do redakcji”, po kliknięciu w który odnajdziecie bez problemu powyższy news i będziecie mogli podesłać swoje zgłoszenie. Sprawdzajcie też regularnie swoje skrzynki pocztowe. Chcemy się nadal rozwijać i dostarczać wam najświeższe newsy, ale do tego potrzebujemy — tak jak w futbolu — silnej, szerokiej i zaangażowanej kadry.

VCF.pl to dla nas wciąż przede wszystkim platforma do rozwijania polskiego valencianismo i interakcji z rodzimymi kibicami „Nietoperzy”. Dlatego będziemy starać się do maksimum wykorzystać potencjał naszej strony. Do rychłego przeczytania!

Kategoria: Komentarze redakcji | własne skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. Dzidek01.03.2020; 18:48
DzidekPolecam każdemu, można się wiele nauczyć (i poznać Gran Hermano).

PS w akapicie dziennikarskim śmiało można dodać Bartka, Krystiana czy komentującego Michała Ś. No i (Dawid) Siedzik jest wydawcą w TVN24. ;)
2. Dzidek01.03.2020; 18:50
DzidekPPS Skandal, że nie wspomniałem wyżej: Stysiu także pracuje przecież we sporcie. :)
3. Nevan01.03.2020; 20:28
NevanNo i nie można zapomnieć o Arkadiuszu Bryziku, skądinąd największej perełce jaką VCFpl wypuściło na świat
4. Ulesław04.03.2020; 15:57
UlesławMruwkowi jednak zaszkodziło i został lekarzem. Dobrze to przemyślcie!

PS Nevan ma rację.