sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

REJESTRACJA:

Krok 1:

Regulamin:

1. Niniejszy regulaminu obowiązuje każdego użytkownika serwisu. Nieznajomość zasad regulaminu nie zwalnia nikogo z ich przestrzegania.

2. Pomyślne przejście procesu rejestracji oznacza zgodę na stosowanie się do regulaminu oraz potwierdza fakt zapoznania się z nim.

3. Redakcja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników strony.

4. Komentarze powinny odnosić się do zamieszczonej nad nimi wiadomości. Redakcja zastrzega sobie możliwość usuwania lub przenoszenia komentarzy w razie nie spełnienia tego wymogu. Postanowienie to odnosi się szczególnie do zachowań wymienionych w podpunktach 4a, 4b oraz 4c.

4a. "Uprawianie" czatu pod newsami w trakcie trwania meczu jest zabronione, z uwagi iż użytkownicy spotykają się wtedy na kanale IRC serwisu.

4b. Komentarze o treści "gdzie można obejrzeć mecz", "czy działa wam ten kanał" będą usuwane ze względu na to, iż ich właściwe miejsce jest w wyznaczonych tematach na forum lub na kanale IRC. Linki do działających transmisji są też w miarę możliwości zawsze podawane na stronie głównej.

4c. Komentarze nic nie wnoszące do dyskusji będą również usuwane. Tyczy się to szczególnie używania w treści swoich wypowiedzi infantylnych sformułowań takich jak "żal.pl", "żal" oraz im podobnych.

5. Treść komentarzy powinna być poprawna stylistycznie, semantycznie, gramatycznie i ortograficznie. Zabrania się nadużywania emotikonek, znaczników tekstu oraz wielkich liter.

6. Zabronione są jakiekolwiek wypowiedzi zawierające słowa wulgarne lub powszechnie uznane za obraźliwe, kierowane pod adresem jakiegokolwiek użytkownika bądź gościa serwisu.

7. Niedozwolone jest propagowanie treści drastycznych, erotycznych i pornograficznych. Zakazane są także wszelakie objawy dyskryminacji na tle religijnym, rasowym i etnicznym.

8. Zabroniona jest jakakolwiek reklama stron internetowych w komentarzach do newsów, wywiadów bądź felietonów.

9. Zabrania się wielokrotnej rejestracji i posiadania w związku z tym kilku aktywnych kont

10. Wszelkie zauważone usterki, błędy czy też sugestie należy zgłaszać redakcji strony poprzez formularz kontaktowy zamieszczony na stronie.

11. Nie stosowanie się do zasad powyższego regulaminu będzie skutkować czasową lub permanetną blokadą konta.

12. Redakcja zastrzega sobie możliwość zmian w treści regulaminu po uprzednim poinformowaniu o tym wszystkich użytkowników poprzez zamieszczenie stosownej wiadomości na stronie głównej serwisu.