sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Feghouli blisko West Ham

Karol Kotlarz, 13.06.2016; 12:54

Skrzydłowy trafi do Anglii?

Pomimo zainteresowania ze strony Sevilli, Sofiane Feghouli najprawdopodobniej nie zostanie w Hiszpanii. Według francuskiej prasy Algierczyk jest o krok od przejścia do West Ham United.

Jak podaje L'Equipe Feghouli ma stawić się dziś w Londynie, celem przejścia obowiązkowych testów medycznych. Jeśli przejdzie je pomyślnie, może już teraz rozwiązać kontrakt z Valencią i przejść do West Ham..

Wśród zainteresowanych pozyskaniem skrzydłowego po wygaśnięciu jego umowy są również hiszpańskie zespoły: Sevilla i Villarreal. Zdaniem francuskiej prasy to jednak projekt West Ham zrobił na zawodniku największe wrażenie i wiele wskazuje na to, że zobaczymy Algierczyka na angielskich boiskach.

Kategoria: Transfery | PlazaDeportiva | L'Equipe skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Vicente7313.06.2016; 13:10
Vicente73Feghouli nie był nigdy moim ulubionym zawodnikiem, uważam, że nie rozwinął się przez ostatnie kilka lat, a nawet zrobił krok wstecz - kiedyś potrafił nieszablonowo zagrać, dziś niewiele z tego pozostało. Niemniej doprowadzanie do sytuacji, że zawodnikowi wygasa kontrakt i oddajemy go za darmo w sytuacji, kiedy pół roku wcześniej można było z 10 mln zgarnąć, uważam za kolejną kompromitację klubu. Ileż tych kompromitacji jeszcze trzeba, by Valencia wskoczyła na jakiś przyzwoity poziom zarządzania???
2. LimaK13.06.2016; 15:46
Szkoda gadać.
Kolejne frajerstwo.
Rozmowy kontraktowe się tak przedłużały, że niemal wiadome było, że Feghouli odejdzie z klubu.

Valencia nic nie zarobi na transferze...

Wolę żeby odszedł do West Ham niż do Sevilli.