sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

"Uwielbiam grę Valencii"

Wojciech Ciuraj, 28.01.2024; 19:07

Argentyńczyk z uznaniem o drużynie Baraji

Diego Simeone podczas tradycyjnej, przedmeczowej konferencji prasowej nie szczędził pochwał pod adresem "Nietoperzy". Cholo liczy, że jego podopieczni zdołają wciąć rewanż za przegraną w rundzie jesiennej.

Nowy projekt Valencii

"To grupa bardzo młodych ludzi, którzy świetnie realizują dobre pomysły swojego trenera. Mają własny styl, trudno znaleźć drugą taką drużynę w lidze. Podoba mi się jak pracują w formacji 4-4-2, są bardzo elastyczni. Skutecznie bronią, szybko reagują na sytuację boiskową. Naprawdę uwielbiam grę Valencii"

Rotacja

"Każdy gracz powinien być przygotowany do gry. Gramy na wielu frontach i rezerwowi muszą robić różnicę po wejściu na boisko, tak jak to było w ostatnim meczu pucharowym. Llorente, Barrios, Correa, Memphis - wszyscy są ważni i podejmę decyzję przed samym spotkaniem."

Arthur Vermeeren

"To piłkarz na przyszłość, ale też na teraz. Wzmocni wewnętrzną rywalizację. Odbył już pierwszą sesję treningową i mam o nim bardzo dobre zdanie. Trochę za wcześnie na debiut, zwłaszcza z tak dobrze dysponowanym rywalem jak Valencia, ale jego czas nadejdzie."

Kategoria: Mecze | plazadeportiva, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.