VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

8. CARLOS SOLER

« Wstecz

Carlos Soler

Imię i nazwisko: Carlos Soler Barragán
narodowość: Hiszpan
data urodzenia: 02/01/1997
miejsce urodzenia: Walencja
wzrost/waga: 183 cm/72 kg
kluby: Valencia Mestalla

Biografia

Carlos Soler to środkowy pomocnik, który swoją piłkarską karierę rozpoczął od gry w ataku. W wieku 8 lat trafił do akademii Valencii. Grając na pozycji napastnika zdobył we wszystkich drużynach juniorskich Los Ches około 500 bramek. W sezonie 2013/2014 pod okiem trenera Juvenil B, Rubéna Mory oraz rok później w Juvenil A, gdy trenerem był Rubén Baraja, Carlos Soler zmienił pozycję na boisku i został środkowym pomocnikiem.

W wieku 18 lat Hiszpan zadebiutował w drużynie rezerw Valencii. W sezonie 2015/2016 Soler był ważnym ogniwem drużyny Juvenil A, prowadzonej przez Miguela Ángela Angulo. Zespół ten występował w młodzieżowej Lidze Mistrzów, a na koncie pomocnika znalazły się trzy bramki zdobyte w ośmiu spotkaniach. Pod koniec sezonu Soler doczekał się powołania do pierwszej drużyny Valencii, jednak nie zdołał w niej zadebiutować.

Podczas pretemporady przed sezonem 2016/2017 Soler regularnie występował w meczach towarzyskich Valencii. Decyzją trenera Pako Ayestarána został włączony do kadry pierwszego zespołu.

« Wstecz