sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Plan Pretemporady 17/18

Karol Kotlarz, 23.06.2017; 15:41

Werder i Sporting wśród rywali

Znany jest już wstępny plan przygotowań Valencii przed kolejnym sezonem oraz pierwsi rywale w towarzyskich potyczkach. Podopieczni Marcelino wrócą do treningów 3 lipca, a jak dotąd potwierdzonych zostało siedmiu rywali sparingowych.

Piłkarze Valencii rozpoczną przygotowania 3 lipca w Paternie. Kilka dni później, 8 lipca zawodnicy udadzą się na zgrupowanie do Evian Les Beins, miasteczka we Francji położonego przy granicy ze Szwajcarią. 11 i 13 lipca Valencia zagra dwa mecze towarzyskie, odpowiednio z Lausanne i Sportingiem Lizbona. Oba spotkania zostaną rozegrane w ramach turnieju „Festival de Football des Alpes”. Pierwszy mecz odbędzie się w Lozannie, drugi w Martigny.

Z Francji Valencia uda się do północnej Afryki, a dokładniej tunezyjskiej miejscowości Susa, gdzie na tamtejszym Stadionie Olimpijskim rozegra 16 lipca towarzyskie spotkanie z Etoile Sportive du Sahel. 20 lipca piłkarze Valencii udadzą się do Ameryki Północnej. Za oceanem rozegrają dwa sparingi — pierwszy, 22 lipca, w Kanadzie z New York Cosmos; drugi, 24 lipca w USA z FC Cincinnati.

Po tourneé w Ameryce Północnej „Nietoperze” wrócą do Europy. 30 lipca zostanie rozegrany kolejny mecz towarzyski. Tym razem Los Ches udadzą się do Anglii na spotkanie z Bournemouth. 5 sierpnia podopieczni Marcelino zmierzą się w Bremie z tamtejszym Werderem.

Całość przygotowań przedsezonowych zakończy tradycyjnie prezentacja zespołu przed publicznością na Mestalla oraz mecz w ramach Trofeo Naranja, planowany na 12 sierpnia. Na obecną chwilę przeciwnik nie jest znany.

Kategoria: Ogólne | valenciacf.com | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. KilyVCF24.06.2017; 10:10
KilyVCFNie gramy z nikim naprawdę dobrym. Boją się nas?
2. grasiak28.06.2017; 21:33
grasiakBardzo dużo tych podróży...