sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Krychowiak łączony z Valencią

Mariusz Mielnik | Arkadiusz Bryzik, 16.06.2017; 17:56

Czy Polak zagra na Mestalla?

Były piłkarz Sevilli, Grzegorz Krychowiak, jest łączony z ewentualnym transferem do ekipy „Nietoperzy”. Zawodnik po nieudanym sezonie najprawdopodobniej zmieni otoczenie i jednym z kierunków ma być stolica Lewantu.

Grzegorz Krychowiak nie może zaliczyć zeszłego sezonu do udanych. We wszystkich rozgrywkach pojawiał się na boisku tylko 19 razy. Sporo czasu w sezonie spędził na ławce co oczywiście odbiło się na jego formie, przez co stracił również pewne miejsce w reprezentacji trenera Nawałki. Niemal pewne jest, że Krychowiak odejdzie z paryskiego zespołu. Pytaniem nadal jest jednak kierunek jaki obierze reprezentant Polski.

O zainteresowaniu Krychowiakiem mówi się od jakiegoś czasu, a ostatnio coraz częściej obok Milanu, Interu czy Romy, wymienia się właśnie Valencię. Wg hiszpańskiego dziennikarza, Gerarda Romero, Krychowiak został nawet zaoferowany Valencii.

Mówi się, że sam Krychowiak chętnie wysłuchałby oferty Valencii, jednak wobec zainteresowania wspomnianych wyżej klubów, transfer definitywny może być cięzki do zrealizowania. Latem zeszłego roku Paryżanie zapłacili za pomocnika 30 mln € i z pewnością będą chcieli odzyskać choć część zainwestowanych w niego pieniędzy.

Na tym polu klub ze stolicy Lewantu nie może rywalizować z konkurencją z Serie A, jednak wg hiszpańskiej prasy w grę wchodzi również wypożyczenie Polaka.

Nie jest tajemnicą, że dla Marcelino pozycja defensywnego pomocnika jest kluczowa, jeśli chodzi o letnie wzmocnienia i Krychowiak, który, z sukcesami, występował wcześniej w barwach Sevilli, byłby idealnym rozwiązaniem.

Innymi nazwiskami, które pojawiają się w kontekście wzmocnienia pozycji pivota są Ignacio Camacho, Francis Coquelin, Mikel Merino czy nawet Daniel Carriço

Ankieta:

Czy chciałbyś Krychowiaka w Valencii?
Tak, za każdą cenę
Tak, wypożyczenie z opcją wykupu
Tak, ale tylko wypożyczenie
Nie, jest za słaby
Poll Maker

Kategoria: Transfery | PlazaDeportiva | AS skomentuj Skomentuj (7)

KOMENTARZE

1. mucha002916.06.2017; 19:07
mucha0029Problem w tym, że Valencia go na chwilę obecną nie bierze pod uwagę. Nie rozumiem dlatego nasilających się informacji w mediach nt rzekomego transferu Polaka do Valencii.
2. LimaK16.06.2017; 19:08
Sprawdził się w PD.

W PSG grzał ławę ale jeśli miałby w Valencii grać na podobnym poziomie co w Sevilli to jestem jak najbardziej na tak ;)

Fajnie jakby w Valencii występował jakiś Polak :)
3. Vicente7316.06.2017; 20:43
Vicente73To nierealna opcja, a nie wiem nawet, czy kierownictwo Valencii wie o tej opcji. Moim zdaniem to życzeniowe myślenie szefostwa vcf.pl... ;)
4. Nevan16.06.2017; 21:01
NevanSzefostwo VCF.pl też nie wie czy kierownictwo Valencii wie o tej opcji. Przy czym jako główne źródło informacji nt. klubu w Polsce uznaliśmy, że warto napisać na ten temat kilka zdań.

Nie wydaje mi się, by ten transfer był możliwy. Krychowiak to nadal solidna marka w Europie i jeśli ten nie będę wyraźnie nalegał na powrót do Hiszpanii, to nie mamy szans na jego sprowadzenie. A i wtedy zapewne tylko wypożyczenie, po którym albo wróci do Paryża, albo nie będzie wart wykupienia.

Ale miło byłoby zobaczyć Polaka na Mestalla, choć z obecnych reprezentantów wolałbym chyba Zielińskiego czy Linettego.
5. KilyVCF17.06.2017; 02:43
KilyVCFmucha, powiem Ci dlaczego,

Bo PSG musi gdzies go upchnąć i odzyskać część kasy. Oczywiście chętnych brak.
Dlatego nieprzypadkowo pojawiają się nazwy trzech europejskich frajerów czyli Interu, Valencii i Milanu oraz nieprzypadkowo
pojawia sie formulka "ma/mial zostac zaoferowany". Bo frajerom właśnie się pilkarzy oferuje, jest ich malo dlatego mozna zaadresowac oferte konkretnie dla danego klubu. Najczęściej wg roznych doniesien pilkarze oferowani sa Milanowi..
Frajerzy to duze z nazwy kluby pozbawione aktualnie wizji i grajace piach, na które pilkarze bedacy w formie zwykle nie spojrza, mogące przyjmowac pilkarzy zupelnie bez zadnego klucza. Mediolanskie kluby próbuja zerwać z frajerstwem ale to nie takie proste.
Stąd musiał się pojawić Krychowiak w kontekscie Valencii, Interu i Milanu.
Krychowiak to gracz ktory woli siedzieć, ale zarabiać te 4,8 wiec mozliwe ze nie znajdzie sie zaden chetny frajer. Bo jak za goscia ktory przesiedzial sezonna trybunach to ogromna kasa.
Teoretyzujac: nawet gdyby Valencię pogieęło totalnie - gdybyśmy zainwestowali w Krychowiaka 15 baniek i dostal kontrakt na poziomie 3,5 (którego nie jest i tak wart), tobysmy na nim stracili.
Zarobic moglibyśmy no na Calhanoglu, Szczesnym czy Klaassenie, wydaje sie to bardzo prawdopodobne a Krychowiak juz wiele wart nie będzie. Nawet gdyby gral 2 lata bi ro to bezsens, to w wieku 29 lat nikt nie da za niego porządnej kwoty. Gosc za wolno oddaje piłkę, tylko do wymuszania fauli się nadaje, technicznie słabizna, juz wolę Enzo, jest mniej przepłacony.
6. KilyVCF17.06.2017; 02:53
KilyVCFOpcja czwarta jest słuszna, ale mozna ja rozwinąć:
"Nie, jest za słaby i za drogi",
,bo słaby bo u nas nic nowego i mozna nawet czasem zarobic.
Zielinski podejrzewam ze jest tylko za drogi, choc takiemu transferowi w granicach rozsądku bym przyklasnął. Linette nie wiem kto to, nigdy go w meczu nie widzialem ale nie chciałbym juz mlodych żółtodziobów, Zieliński to wyjątek. No chyba ze jakieś mega talenty
7. ThomsonVCF17.06.2017; 11:17
ThomsonVCFTaka mała uwaga techniczna. Pytanie jest zbyt wąskie w swojej konstrukcji. Myślę, że istnieje spora grupa kibiców którzy z 1 strony mają dosyć wypożyczeń z opcją wykupu, a z drugiej widzieliby Grzesia u nas z tym że nie koniecznie za wszelką cenę ;)