sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Evra także celem Valencii

Bartłomiej Płonka, 06.01.2017; 15:15

Suso na zakupach w Turynie

W czwartek informowaliśmy, że Garcia-Pitarch negocjuje transfer Simone Zazy. Jak się okazuje, nie tylko napastnik jest celem podróży Suso do Włoch — dyrektor sportowy stara się także o zakontraktowanie Patrice’a Evry.

W ostatnim czasie pojawiły się informacje dotyczące odejścia Patrice’a Evry z Juventusu Turyn, a głównym zainteresowanym miał być Manchester United. Tymczasem według najnowszych informacji do walki o Francuza wkroczyła Valencia, która chciałaby pozyskać doświadczonego piłkarza.

35-latek nie jest w tym sezonie podstawowym piłkarzem drużyny Allegriego, a w dodatku jego umowa kończy się w czerwcu. Suso Pitarch przy okazji rozmów związanych z operacją przejścia Zazy, miał pytać także o możliwość sprowadzenia Evry. To już trzeci piłkarz Juventusu, którym interesuje się Valencia — jeszcze niedawno mówiło się także o możliwości transferu Hernanesa.

Obi Mikel w Chinach

Chelsea potwierdziła oficjalnie, że John Obi Mikel przeszedł do Tianjin TIDA. Jeszcze na początku tygodnia pojawiały się wiadomości, iż Nigeryjczyk był bliski podpisania kontraktu z Valencią, jednak ostatecznie Chińczycy zaproponowali mu korzystniejsze warunki.

Kategoria: Transfery | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (7)

KOMENTARZE

1. Vicente7306.01.2017; 18:44
Vicente73Głównym zainteresowanym jest Manchester United, ale do walki o Francuza włączyła się Valencia...

Machesterze!!! Drżyj! Valencia WŁĄCZYŁA się do walki! Odpuśćcie! Nie macie szansy wygrać z Valencią i pozyskać Francuza!!!

Sorry, ale to informacja z pogranicza kabaretu.
Poza tym - nie widzę Evry wypruwającego sobie flaki w trykocie z Nietoperzem. Jestem na nie.
2. Lisori06.01.2017; 20:01
LisoriEvra jest juz bardziej w Junajted niz Cancelo u nas. :P
3. pedro907.01.2017; 00:11
Nazwisko jest, ale czy boczny obrońca w wieku 35 lat będzie jeszcze wypruwał sobie flaki? Nie każdy jest Carbonim.
To jest kolejny transfer pod Prandellego, którego już nie ma - piłkarz z dużym doświadczeniem o międzynarodowej renomie. Szkoda, że w wieku piłkarskiego emeryta.
Mimo wszystko oceniam go znacznie wyżej niż Zazę.
4. kptYossarian07.01.2017; 01:53
kptYossarianJeśli te plotki transferowe o zainteresowaniu konkretnymi graczami są prawdziwe, to nie mogę uniknąć wrażenia, że w klubie dalej panuje wielki... nieporządek. Po odejściu Prandelliego chyba nikt nie ma za bardzo pomysłu co dalej (mam nadzieję, że poza Voro). Dalej próbujemy ściągać zawodników takiego typu jakich chciał Prandelli, mimo, że jego już w klubie nie ma.
5. siarka00707.01.2017; 05:32
siarka007Takiego typu zawodników, to znaczy najlepiej za darmo i mogących zagwarantować lepszy poziom? Rynek działa tak, że w tej grupie najczęściej znajdują się gracze doświadczeni, którym kończą się kontrakty, a kluby w porę robią zmianę pokoleniową, więc tym zawodnikom nie robi się po prostu problemu i daje odejść, nie przedłużając kontraktu - i tak ich wartość po 30-stce jest niska, więc żadna to strata; już pomijając, że często samo odciążenie budżetu wysoką pensją, którą taki gracz sobie latami wypracowywał jest wystarczającym plusem dla klubu.

Evra czy Obi Mikel (niestety tutaj sprawa się rypła, ostatnie zajścia w klubie raczej od niego odstraszają) to zawodnicy, którzy wciąż bez problemu mogą grać w piłkę na bardzo dobrym poziomie, zresztą nie szukając daleko udowodnił to Keita przychodząc do nas. Rzadko pojawia się okazja pokroju młodego, już ułożonego i gotowego do gry na wysokim poziomie Maksimovicia za grosze, bo i mało kto pozwala sobie na stratę takich kopaczy bez żadnego zarobku nie przedłużając przedtem umów - podejrzewam, że te nazwiska o takim profilu właśnie stąd się biorą, zresztą moim zdaniem to najlepsze możliwe wyjście w naszej sytuacji. Jeden z nielicznych, ale za to bardzo poważny problem to nakłonienie takiego zawodnika do obniżenia swoich wymagań finansowych.

Ja bym się z Evry bardzo ucieszył, Siqueira jest strasznie rzadki po tych kontuzjach.
6. kptYossarian07.01.2017; 11:15
kptYossarianTylko, że Evra ma 35 lat, a gra na pozycji, która wymaga dobrej kondycji. Ile jeszcze pogra na poziomie? Rok? Dwa? A może pół? Jest też opcja, że wcale. Za darmo i niezbyt wygórowanymi zarobkami można by go było wziąć, jednak jeśli do gry włączy się Manchester, to praktycznie jesteśmy na straconej pozycji, bo ich stać na dobrą pensję.

Evra w swoim wieku byłby dobry jako dopełnienie kadry. Gość w większości na ławkę. W tym wieku nie będzie pierwszoplanową postacią. Zawodnicy po 30 ok, ale nie emeryci piłkarscy.
7. LimaK07.01.2017; 12:35
Patrice Evra to doświadczony obrońca, który mimo upływających lat wciąż gra na niezłym poziomie.
W Juve jest już tylko zmiennikiem ale na jego pozycji gra Alex Sandro .

Myślę, że Evra mógłby się przydać Valencii bo forma Gayi pozostawia od dawna wiele do życzenia...