VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Prandelli: „Czeka nas bardzo trudny mecz”

Bartłomiej Płonka, 05.11.2016; 23:55

Konferencja przed Celtą

Cesare Prandelli wziął udział w konferencji przed spotkaniem z Celtą Vigo. Zdaniem Włocha jego drużynę czeka niezwykle trudne starcie, ale celem będzie oczywiście wygrana.

„Czeka nas trudny mecz. Celta to zespół świetnie zorganizowany, agresywny i dynamiczny. Szczególnie na swoim stadionie są drużyną, z którą ciężko wygrać” — przyznał trener jednocześnie dodając — „Analizowaliśmy ich mecze i jesteśmy przygotowani taktycznie. Nie będzie to łatwe, ale chcemy zwyciężyć”.

Następnie Włoch został pytany o obsadę lewej strony defensywy. Przypomnijmy, że do kadry po przerwie wrócił Guilherme Siqueira. „Posiadamy graczy, którzy mają lub mieli swoje problemy zdrowotne, czyli Siqueirę oraz Gayę. Musimy szukać alternatyw dla gry na tej pozycji i jedną z nich na pewno jest Martin Montoya”.

Trener odniósł się też do osoby Zakarii Bakkaliego, który nie dokończył treningu z powodu kontuzji i nie wybierze się z zespołem do Galicji. „Jestem rozczarowany, bo Zakaria pracował bardzo dobrze. Ma problemy mięśniowe, ale nie jest to duży uraz”. Na koniec odpowiadając na pytanie dotyczące zainteresowanie Barcelony osobą Joao Cancelo Prandelli odparł, iż „obecnie nie myśli o rynku transferowym, tylko o spotkaniu na Balaidos”.

Kategoria: Wywiady | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.