sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

OFICJALNIE: Czeryszew w Villarreal

Bartłomiej Płonka, 15.06.2016; 22:02

Valencia traci Rosjanina

Dienis Czeryszew już na pewno nie pozostanie w Valencii. Rosjanin oficjalnie stał się zawodnikiem Villarreal, z którym związał się 5-letnią umową.

Oficjalna strona Villarreal podała w środę, że Dienis Czeryszew podpisał kontrakt z Żółtą Łodzią Podwodną na najbliższych pięć sezonów. Oznacza to, że piłkarz na pewno nie pozostanie w Valencii i po roku przerwy wróci na El Madrigal.

O wykupienie zawodnika starał się Garcia Pitarch, ale już od jakiegoś czasu wiadome było, że ostatecznie Valencia nie doszła do porozumienia z Realem Madryt. Mówi się, że Rosjanina na Mestalla zastąpić ma Filip Kostić.

Kategoria: Transfery | Villarrealcf.es skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. Orson7815.06.2016; 22:15
Orson78Brawo Villareal !!! Oni wiedzą jak robić transfery. Niech jeszcze od nas Mustafiego za 15 mln kupią.
2. wotek2116.06.2016; 12:38
wotek21Nie żebym płakał za Czeryszewem, ale jakoś nie słychać o żądnych sensownych transferach, a wartościowi gracze znikają z rynku. Ale co ja tam wiem...
Mam nadzieję że cierpliwość się opłaci.
3. pedro916.06.2016; 13:09
Jedyna "nadzieja" w tym, że rosnący w siłę lokalny rywal przejedzie się na tym transferze z powodu chronicznych kontuzji Czeryszewa. To jest fajny, ambitny piłkarz.

A że potrafią robić interesy to fakt: kupili Vietto za 7 mln euro, sprzedali do Atletico za 20 mln.
Kupili Bailliego z Espanyolu za 4,4 mln funtów, sprzedali do Chelsea za ok.30 funciaków.
4. pedro917.06.2016; 09:13
Dodam jeszcze, że jak tak dalej pójdzie, to nie będzie żadnego (może oprócz przepłaconego Kostica) zaplanowanego transferu. VCF nie jest w stanie sprzedać żadnego piłkarza, a to warunek do przyjścia nowych piłkarzy.
Czy oczekiwanie wielkiej/dużej kasy za drogo kupionych piłkarzy, którzy grali słabo i niewiele wnieśli do drużyny (Gomes, Mustafi, Negredo, Enzo, Abdennour)jest uzasadnione?

Niektórzy z potencjalnie nowych nie chcą lub nie mogą czekać aż w VCF coś się zdarzy. Tak było z Czeryszewem. Podobnie może być z Camacho, Diawarą, Bastonem itd. Tak było z Bartrą.
I może skończyć się na tym, że zostaniemy z tą samą kadrą co w ubiegłym sezonie.