sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Feghouli chce rozmawiać z Valencią

Mateusz Styś, 21.12.2015; 12:12

Feghouli

Agent piłkarza dementuje informacje włoskiej prasy

Sofiane Feghouli znalazł się na okładce sobotniego wydania dziennika „Corriere dello Sport”, który sugerował, że skrzydłowy porozumiał się już z Interem. Agent zawodnika dementuje te doniesienia i deklaruje jego chęć pozostania na Mestalla.

Wg „Corriere” Feghouli miał zgodzić się na czteroletni kontrakt, który gwarantował mu wynagrodzenie w wysokości 2,5 mln € na sezon. Jednak dziennikarze „SuperDeporte”, którzy kontaktowali się z jego przedstawicielem informują, że ten wyraźnie zaprzeczył, iż takie porozumienie miało miejsce.

Okładka Corierre delo Sport

Agent piłkarza zapewnia, że intencją jego klienta jest dojście do porozumienia z prezydent Lay Hoon i pozostanie na Mestalla. Feghouli ma ważny kontrakt do 30 czerwca 2016 roku i przez szacunek do klubu nie zamierza rozmawiać z innymi do czasu osiągnięcia porozumienia z Valencią.

Jak podaje „Super”, klub zrobi wszystko, aby zatrzymać piłkarza, który na Mestalla gra najdłużej ze wszystkich w drużynie. Obydwie strony dały sobie czas na dojście do porozumienia do końca lutego / początku marca przyszłego roku.

O zainteresowaniu Algierczykiem ze strony innych klubów informowaliśmy już tutaj.

Kategoria: Transfery | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. Vicente7321.12.2015; 12:32
Vicente73Nie wiem, co ten nasz Zarząd robi w kwestii Fega, ale wygląda to dość nieprofesjonalnie... Dla jasności - nie uważam Feghoulego za gracza, który miałby nas wynieść na wyżyny poziomu sportowego, ale jest graczem solidnym na tyle, by grać dla nas.
W perspektywie długofalowej Valencii jednak potrzeba dwóch skrzydłowych - na oba skrzydła - o klasie międzynarodowej. Feg już chyba na ten poziom nie wskoczy.
2. LimaK21.12.2015; 16:55
Ta ciągnąca się sprawa z kontraktem dla Feghouli'ego to jakaś parodia.
Gość jest najsolidniejszym zawodnikiem w klubie na ten moment i jako pierwszy powinien otrzymać nowy kontrakt ze znaczną podwyżką bo sobie na to zasłużył.

Zgadzam się jednak z Vicente73, że solidność to jednak trochę za mało i jeśli Valencia chcę zacząć liczyć się na poważnie w lidze (chodzi mi o walkę o tytuł) i w Europie (walka o coś więcej niż wyjście z grupy LM) to potrzebuje przynajmniej kilku zawodników klasy światowej.3. caldinho21.12.2015; 18:03
caldinhoMam nadzieję, że Feghouli dojdzie do porozumienia z Valencią. Może nie jest to zawodnik błyskotliwy, ale bardzo dobry i solidny, wielokrotnie udowadniał, że nawet jak drużynie się nie chce, to jemu tak. Dużo pracuje też w obronie czy podczas pressingu.
Inter to byłoby nieporozumienie. Lepsi gracze odchodzili od nas, jednak był z tego pieniądz.
4. johny21.12.2015; 18:28
Koledzy powyżej nie wiedzą o co tutaj lata. Arab chce iść gdzie indziej, możliwe, że dogadał się już z Interem. Jego agent robi uniki i przedłuża negocjacje aby Arab nie usiadł na ławce. Wspomnicie moje słowa, że Arab odejdzie a Valencia złamanego feninga nie dostanie. Najdalej w czerwcu będziecie Feghouliego od sprzedawczyków wyzywać. Ja go nie będę wyzywać od sprzedawczyków, piłkarz i dziwka na jednym jadą wozie.
5. KilyVCF27.12.2015; 01:22
KilyVCFTyle że on właśnie jest błyskotliwy ale nie ma tu takiej intensywności co u najlepszych z najlepszych. Zresztą takowi grają z piłkarzami lepszymi niż Soso, a przede wszystkich w lepszych drużynach.
Wiadomo też że Feghouli zawsze do formy wróci i słabsza gra nie będzie zbyt długa.
Podobnym piłkarzem był Jonas, choć miał dłuższe przestoje