sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Kalendarz Asindown 2016

Karol Kotlarz, 19.12.2015; 02:40

Kolejna edycja akcji

Zawodnicy Valencii oraz dzieci z fundacji Asindown wzięli udział we wspólnej sesji zdjęciowej. Fotografie trafią do kalendarza na 2016 rok, a zysk z jego sprzedaży zasili konto fundacji.

Fundacja Asindown zajmuje się wspieraniem osób doświadczonych zespołem Downa. Valencia bierze udział w tej akcji nieprzerwanie od 2007 roku. Na sesji zdjęciowej, która odbyła się w sali prasowej w Paternie stawili się wszyscy piłkarze pierwszego zespołu, zawodniczki żeńskiej drużyny Valencii, prezydent Lay Hoon Chan oraz trener, Gary Neville. Kalendarz będzie do kupienia w sklepach klubu.

W krótkim wystąpieniu pani Lay Hoon Chan wyjaśniła, że: „Ta część roku to czas dobrej woli i to wspaniałe, że Valencia współpracuje z Fundacją Asindown. Jesteśmy tym zachwyceni. Zdjęcia wyrażają więcej niż słowa i jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Chcemy przyczynić się do tego w skromny sposób, zawsze to przyjemność pracować z Asindown. Projekt ten jest z roku na rok coraz bardziej udany, w następnym roku będziemy chcieli to powtórzyć”.

Prezes Fundacji Asindown, pani Mar Galcerán podziękowała wszystkim osobom, które przyczyniły się do powstania kalendarza: „To projekt, który emocjonuje wszystkich, zarówno młodszych, jak i starszych, jest to dla nich szansa do spędzenia czasu z ich ulubionymi piłkarzami. Chcę podziękować Valencii, zawodnikom, pani prezydent i innym za wspaniałą pracę. Wesołych Świąt i Amunt Valencia!”

Kategoria: Ogólne | valenciacf.com | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. pajacyk19.12.2015; 10:43
pajacykCześć.
Ktoś się orientuję, czy kalendarz będzie jakoś można kupić z Polski?
Amunt!