sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Wypożyczeni — raport

Karol Kotlarz, 23.10.2015; 09:07

Co słychać u cedidos?

Spośród czterech wypożyczonych zawodników jedynie Fede Cartabia zameldował się boisku w minionym tygodniu. Zapraszamy do lektury raportu przedstawiającego poczynania naszych graczy.

Obrońcy

Salva Ruiz (Granada) — Hiszpan po raz kolejny nie znalazł się w składzie swojej drużyny. Tymczasowy zespół Ruiza zmierzył się z Gijon, a spotkanie zakończyło się podziałem punktów (3:3).

Pomocnicy

Fede Cartabia (Deportivo La Coruña) — Argentyńczyk pojawił się w 71. minucie spotkania z Athletikiem, zmieniając Luisa Alberto. Wejście Fede wzmocniło ofensywę Deportivo, czego efektem były dwa gole zdobyte przez ten zespół. Wypożyczony z Valencii Argentyńczyk asystował przy drugim z nich.

Zobacz asystę Fede:Robert Ibáñez (Granada) — skrzydłowy nie znalazł się w meczowej 18-tce na spotkanie z Gijon. Mecz zakończył się remisem 3:3.

Napastnicy

Vinícius Araújo (Cruzeiro) — Brazylijczyk znalazł się poza składem Cruzeiro w meczu z Fluminense. Mecz zakończył się wygraną tymczasowej drużyny Araújo 2:0

Kategoria: Ogólne | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. Vicente7323.10.2015; 11:02
Vicente73Achhh, Fede, Fede... Dziś w optymalnej dyspozycji byłby wyróżniającym się zawodnikiem Ches... Ale Niunia ma inną koncepcję... Koncepcję promowania zawodników Mendesa...

Vinicius Araujo? Jakoś mnie to nie dziwi, że nigdzie nie gra, ani w Belgii, ani w Brazylii. A są tacy, którzy uważają go za wielki talent... :))))))