sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Jaume: „Pójdziemy na śmierć z Nuno”

Bartłomiej Płonka, 11.10.2015; 14:52

Bramkarz o sprawach bieżących

Po słabszych wynikach Valencii w ostatnich meczach głos zabrał bramkarz „Nietoperzy”, Jaume Domenech. 24-latek zapewniał, że pomimo spekulacji na temat sytuacji w szatni, relacje pomiędzy piłkarzami a Nuno są dobre.

Bramkarza już na samym początku nie uniknęło pytanie o Nuno, którego zwolnienia domaga się większość walenckich kibiców. „Trener zrobił wielki wynik z zespołem w poprzednim sezonie. Teraz pracujemy, aby poprawić naszą grę i wkroczyć na odpowiednie tory. Pójdziemy na śmierć z Nuno i zrobimy wszystko, żeby już w najbliższym spotkaniu z Malagą wygrać”.

Czytaj felieton Krystiana Porębskiego dla Olé Magazyn, Jaume – ostatnia deska ratunku

Odnosząc się do przegranego meczu z Athletic, Jaume przyznał, iż zespół zagrał złe spotkanie, które jak najszybciej należy wyrzucić z pamięci. „Mecz w Bilbao był trudny i słaby, musimy być samokrytyczni. Teraz musimy patrzeć w przyszłość, pracujemy i korygujemy rzeczy, które tego wymagają”.

Na koniec golkiper zapytany o swoją osobę i powrót do treningów Mathiew Ryan`a unikał dyskusji o rywalizacji z Australijczykiem, a sam przyznał, iż czuje się dobrze i nadal pozostaje podekscytowany możliwością gry. „Kiedy powiedziano mi, że stanę pomiędzy słupkami byłem pozytywnie zaskoczony. To ogromna przyjemność tutaj być i grać dla Valencii”.

Kategoria: Wywiady | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. Y4R011.10.2015; 15:03
Nie nawidze kontrowersyjnych tytulow wyrwanych z kontekstu. Choc celem autora bylo abym przeczytal artykul i to mu sie udalo.
2. LukasZ_NS11.10.2015; 18:05
LukasZ_NSJak na śmierć z Nuno to niech zapiszą mi swój majątek w spadku ;) będzie się działo ;D
3. Ruben13.10.2015; 00:17
RubenY4RO, VCF.PL to nie pudelek, tu nie musimy stosować takich chwytów ;) Jaume po prostu tak powiedział, ot co.
4. Vicente7314.10.2015; 11:49
Vicente73Na żadną śmierć z tym śliskim typkiem Mendesa bym nie poszedł... Więcej - nawet palca bym za niego nie podłożył.