sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Wypożyczeni — raport

Karol Kotlarz, 06.10.2015; 17:58

Co słychać u cedidos?

Spośród czterech wypożyczonych zawodników Valencii tylko Robert Ibáñez pojawił się na boisku w minionym tygodniu. Zapraszamy do lektury raportu przedstawiającego poczynania naszych graczy.

Obrońcy

Salva Ruiz (Granada) — Hiszpan nie znalazł uznania trenera Sandovala i całe spotkanie z Deportivo obserwował z perspektywy trybun. Mecz zakończył się remisem (1:1).

Pomocnicy

Fede Cartabia (Deportivo La Coruña) — wyjazdowe spotkanie z Granadą (1:1) Argentyńczyk spędził na ławce rezerwowych.

Robert Ibáñez (Granada) — skrzydłowy wyszedł w podstawowym składzie Granady na mecz z Deportivo. Hiszpan zanotował dobry występ, uwieńczony asystą przy golu Pitiego. W 74. minucie meczu Robert został zmieniony przez Lopeza. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów (1:1).

Zobacz asystę Roberta:Napastnicy

Vinícius Araújo (Cruzeiro) — Brazylijczyk spędził 90 minut spotkania z Gremio na ławce rezerwowych. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Kategoria: Ogólne | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. billie07.10.2015; 12:39
billieSalva Ruiz i Vinícius Araújo nie rokują. Robert Ibáñez i Fede Cartabia rokują. Takie zasady obowiązują bez względu na pojedynczy lepszy występ tych, którzy nie rokują czy gorszy tych, którzy rokują. Z dwóch pierwszych niczego nie będzie, dwójka pozostałych powinna dostać swoją szansę. Krótko, zwięźle i na temat.