sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Santos: „Musimy myśleć o trzech punktach”

Bartłomiej Płonka, 04.10.2015; 11:11

Obrońca o sprawach bieżących

Przed spotkaniem w Kraju Basków krótkiej wypowiedzi udzielił Aderllan Santos. Środkowy obrońca opowiadał także o poprzednim meczu z Lyonem czy sytuacji związanej z defensorami w zespole.

Pomimo, że dla Santosa jest to pierwszy sezon w La Liga, 26-latek zdaje sobie sprawę z tego, jak trudnym terenem do zdobycia jest San Mames, jednocześnie zapewniając, że drużyna Nuno wybiera się do Baskonii po wygraną. „Trzeba myśleć w ten sposób, żeby w tym meczu zwyciężyć i zainkasować kolejne trzy punkty. Chcemy osiągnąć trzeci wygrany pojedynek z rzędu. Jesteśmy zjednoczeni i ciężko pracujemy”.

Odnosząc się do sytuacji obrońców zespole i kontuzji Abdennoura, Aderllan przyznał, iż Nuno w swoim zespole może liczyć na każdego, a sam czeka na swoją szansę. „Jestem gotowy, ale to oczywiście zależy od trenera, kto zagra. Drużyna ma mnie i Rubena i wie, że zawsze możemy zastąpić Aymena i Shkodrana”.

Na koniec obrońca krótko opowiadał o swojej osobie. „Od momentu podpisania umowy wszystko idzie dobrze. Aklimatyzacja przebiegła bardzo dobrze i cieszę się, że sezon już trwa”.

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.