sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Nuno: „Mam zaufanie do Yoela i Jaume”

Bartłomiej Płonka, 12.09.2015; 12:29

Przedmeczowa konferencja

Trener Valencii, Nuno wziął udział w konferencji prasowej przed spotkaniem ze Sportingiem Gijón. Portugalczyk jednoznacznie stwierdził, że celem zespołu jest wygrana, a także odniósł się do tematów obsady bramki czy osoby Mario Kempesa.

„Każdego dnia pracujemy bardzo dobrze. Jedziemy do Gijón z zamiarem i pragnieniem zdobycia trzech punktów, ale zawsze szanujemy przeciwnika. Zagramy przeciwko trudnemu zespołowi, który prezentuje bardzo intensywny futbol. Przeanalizowaliśmy ich grę i wiemy, że będzie niełatwo, ale, jak mówiłem, naszym celem jest wygrana” — rozpoczął Nuno.

Następnie Portugalczyk poproszony został o komentarz w sprawie obsady bramki. „Zarówno Yoel, jak i Jaume pracują bardzo mocno i zdają sobie sprawę z odpowiedzialności, jaką musi mieć golkiper Valencii. Jeden i drugi mają jakość, dlatego całkowicie im ufam”.

Na koniec szkoleniowiec odniósł się do wypowiedzi Mario Kempesa, który w ostatnich dniach publicznie skrytykował działania klubu i osób Petera Lima, Jorge Mendesa i właśnie Nuno. „Mario Kempes to dla mnie legenda Valencii. Przez to, co zrobił dla tego klubu zawsze będzie dla nas inspiracją. Widziałem go parę razy i był to dla mnie zaszczyt, ale uważam jego zdanie nie jest właściwe. W klubie zmieniło się kilka osób, ale działanie pozostaje takie same. Peter Lim jest bardzo zaangażowany w ten projekt i chce tylko dobra Valencii”.

Kategoria: Wywiady | ValenciaCF.com skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. Ulesław12.09.2015; 12:38
UlesławJa nie mam ani do Yoela, ani do Juanme, i coraz mniejsze do Nuno :/
2. LukasZ_NS12.09.2015; 13:22
LukasZ_NSZgadzam się z Ulesławem ;)

A co do meczu to muszą wygrać koniecznie, 2 remisy i porażka lub 3 remisy = białe chusteczki mam nadzieję ;D problem w tym, że gramy w LM i prędko go nie zmienią nawet jak będzie dostawał baty...


Dziwny jest ten Nuno nie ma nigdzie zauważalnej progresji... Raz robimy super akcje i brakuje tylko wykończenia, potem następny mecz gramy kompletny piach gdzie np Parejko nawet nie potrafi podać na parę metrów itp. Taka gra w kratkę i na dodatek notorycznie z kulejącym wykończeniem i to jest oczywiste i wiadome od kilku miesięcy i jakoś się nic nie zmienia... może cały skład trenuje obronę? lub bramkę ? Przy Nuno kto wie...
3. KempesVCF12.09.2015; 13:52
KempesVCFMario Kempes wie co mówi. Niestety.
4. kubastepniak2212.09.2015; 14:28
Jakby miał zaufanie to po co by ściągał Ryana?? A co do Nuno kibice już go wygwizdali, legendy atakują, więc ma dwa wyjścia albo przejść na jasną stronę mocy, lub bardziej się kryć w wielbieniu Mendesa itp.
5. Ulesław13.09.2015; 09:39
UlesławPrzepraszam Jaume (nie tylko za pisownię w pierwszym komentarzu).