VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Bakkali o krok od Valencii

Bartłomiej Płonka, 24.06.2015; 22:13

Młody Belg trafi na Mestalla?

Chociaż przez pewien czas wydawało się, że Zakaria Bakkali nie dołączy do Valencii, teraz młody Belg jest o krok od transferu do Los Ches. 19-latkowi za kilka dni kończy się kontrakt z PSV, stąd na Mestalla przybędzie za darmo.

O osobie Bakkaliego spekulowano od kilka dobrych tygodni. Skrzydłowy miał oferty z kilku klubów, jednak mówiło się, że jest zdecydowany na transfer do Sevilli. Ostatecznie zwycięzca Ligi Europy w poprzednim tygodniu pozyskał Gaëla Kakutę, co oznaczało, że Bakkali nie trafi pod skrzydła Unaia Emery`ego.

Temat Bakkaliego w walenckich mediach ucichł, lecz w ostatnich dniach ponawia się ze zwiększoną mocą, bowiem wszyscy są zgodni — Bakkali w najbliższych dniach oficjalnie stanie się piłkarzem „Nietoperzy”. W dodatku klub nie będzie płacił za niego nic, bowiem Belg postanowił nie przedłużać kontraktu z PSV Eindhoven.

Zakaria ma rozpocząć z drużyną treningi w Paternie, które rozpoczną się już na początku lipca. Dopiero trener zespołu, Nuno ma zadecydować czy 19-latek już teraz będzie grać dla Valencii czy klub zdecyduje się na jego wypożyczenie do innego klubu grającego w Primera División.

Kategoria: Transfery | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Y4R025.06.2015; 00:54
Nie wiedziałem, że kończy mu się kontrakt... W takim razie to rewelacyjny ruch ze strony Valencii. Zresztą jakby za niego dali 5mln to i tak warto.
2. LimaK25.06.2015; 16:52
Jak za darmo to proszę bardzo ;)