VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Danilo Barbosa w kręgu zainteresowań

Bartłomiej Płonka, 15.06.2015; 18:59

Kolejny Brazylijczyk w Valencii?

Kolejny Brazylijczyk, Danilo Barbosa jest łączony z Valencią. Zawodnik obecnie występuje w portugalskiej Bradze, a jego agentem jest… Jorge Mendes.

Danilo Barbosa ma niespełna 20 lat i obecnie występuje w Bradze. Portugalski klub w 2014 roku ściągnął piłkarza z Vasco da Gama płacąc 4,5 mln €. Teraz podobno Braga nie będzie chciała pozbyć pomocnika za cenę niższą niż 10 mln €.

Barbosa uchodzi za utalentowanego piłkarza, jednakże nie bez znaczenia wydaje się być fakt, iż jego agentem jest Jorge Mendes. Dopiero co media grzmiały o sytuacji związanej z Rodrigo Caio, tymczasem mówi się, że Barbosa może być kolejnym graczem, który za sprawą Mendesa trafi na Mestalla.

Warto wspomnieć także, iż włoska La Gazzetta dello Sport donosi, że zawodnika dostrzegł także mistrz Italii, Juventus. Oprócz Turyńczyków swoje zainteresowanie Barbosą wyraziło również francuskie Monaco.

Kategoria: Transfery | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (8)

KOMENTARZE

1. KilyVCF15.06.2015; 19:04
KilyVCFBrazylijczyk ? Gra w Portugalii ? Od Mendesa ? Tego Mendesa ??? Ponad 10 baniek ?
Bierzemy ! szybko dopiąć transfer bo nas Granada ubiegnie
2. LimaK15.06.2015; 19:24
Niedługo dojdzie do tego, że każdy piłkarz chcący grać w Valencii będzie musiał trafić pod "skrzydła" Mendes'a... Jeśli ktoś się nie zgodzi albo zrezygnuje z jego usług jak Pereira to w klubie nie zagra :P

Śmieszne to ale tak to trochę zaczyna wyglądać.

Martwi mnie to co ostatnio dzieje się w klubie :/ Oby wszystko szybko się wyjaśniło/wyporządkowało bo inaczej czarno to widzę...3. fischerVCF15.06.2015; 19:34
fischerVCFGESTIFUTE CF
4. xperunx15.06.2015; 19:37
Zbiera bardzo dobre noty za występy w Lidze Portugalskiej i nieźle radzi sobie na MŚ U20.
No to chyba jednak powoli stajemy się drugą Benfica gdzie Mendes będzie wychowywał swoje młode talenty. Ciekawe tylko jak ogarną kwestie ograniczenia dla graczy spoza UE bo robi się dużo tych brazylijczyków.
5. chiefer15.06.2015; 20:23
chiefer@KilyVCF you made my day ;)
6. mattaj15.06.2015; 20:42
mattajLim sobie chyba nie zdaje sprawy z tego, że samymi 20 latkami nie da się wygrywać poważnych trofeów. A ten niby przyjaciel Mendes będzie go teraz doił z kasy bo widzi, że może...
7. KilyVCF15.06.2015; 20:48
KilyVCFMy już jesteśmy drugą Benfiką.
Tak się zbenfiliśmy że możemy zawstydzić oryginał.
Różnimy się tylko scoutingiem bo na ich tle to my go nie mamy.
Prawdziwym wyzwaniem będzie pogodzenie interesów VCF i Mendy. To nie jest niemożliwe.
I tak nie jesteśmy komercyjnym klubem który wali kosmiczne pensje typu R&B, Chelsea, PSG, Bawaria, więc i tak będą od nas odchodzić piłkarze (jak Bernat, wychowanek, nie wychowanek, nieważne). Menda umie wyciągnąć z transferu niesamowity pieniądz, więc można się tymi zyskami dzielić. Klub musi być zabezpieczony. Nie może być tak że jakiś kozak pogra u nas rok i już na sprzedaż.
3 lata to powinno być minimum (mniej w przypadku tych którzy nie będą potrzebni), w przeciwnym razie nie będziemy poważnie odbierani. Dla Mendy to i tak luksusowe okno wystawowe, z całym szacunkiem dla Porto i Benfy ale grają w słabszej lidze. My gramy z R&B, AM, Sev, Bilbao, Villarrealem, a oni ze Sportingiem i Bragą.
Nie możemy nikogo dobrego sprzedawać po cenach rynkowych, musimy być prawdziwym handlowym sku...elem ! Dlaczego nikt jeszcze nigdy nie kupił Muniaina z Bilbao, choć miał wiele okresów dobrej formy ? Bo Athletic to właśnie takie typy. Tylko zyskali na renomie zachowaniem przy "transferach" Llorente i Javimara
8. pedro915.06.2015; 21:43
Jeśli agentem Barbosy jest Mendes, to szanse na jego transfer są spore.
Wszyscy będą zadowoleni: Lim, bo dostanie na tacy od swojego przyjaciela wielki talent, Mendes, bo zarobi dojąc Lima, Braga, bo kapnie gruba kasa, Niuniek, bo zgadza się ochoczo na wszystko, co proponuje Mendes, no i Barbosa, bo Valencia to nie Braga.
Niezadowoleni nie mają nic do gadania i tym gorzej dla nich, jeśli są niezadowoleni.
Jest super!