VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Bakkali wciąż niezdecydowany

Arkadiusz Bryzik, 02.06.2015; 14:44

Piłkarz niebawem podejmie decyzję

10 dni. Tyle czasu dał sobie Zakaria Bakkali na podjęcie ostatecznej decyzji odnośnie jego przyszłości. Młody Belg zdecydował jakiś czas temu, że nie podpisze nowego kontraktu i odejdzie z PSV na zasadzie wolnego transferu. Najbliżej podpisania kontraktu z piłkarzem jest Sevilla, choć Valencia wciąż pozostaje w grze.

Belgijska prasa poinformowała w ubiegły weekend, że piłkarz osiągnął porozumienie z Sevillą, jednak wg najświeższych wieści skrzydłowy nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji co do swojej przyszłości.

Klub z Mestalla widzi w Bakkalim prawdziwą okazję i piłkarską perłę. Prawdą jest, że ostatni sezon w wykonaniu skrzydłowego nie należał do najlepszych, jednak w młodym piłkarzu kryje się ogromny potencjał.

Bakkali potwierdził niedawno, że ma ponad 13 ofert z europejskich klubów i że jest na „95% pewny swojej przyszłości”. Wg mediów oznacza to, że piłkarz skłania się ku ofercie Sevilli, jednak daje sobie dodatkowe kilka dni do namysłu.

Co ciekawe w ostatnich dniach agentem piłkarza został Jorge Mendes, który — jak już wielokrotnie informowaliśmy — utrzymuje bardzo dobre stosunku z Peterem Limem. Obecność Portugalczyka w całej sadze transferowej może być czynnikiem, który wpłynie na ostateczną decyzję młodego skrzydłowego, choć ten zapewnił w niedawnym wywiadzie, że „to nie Mendes podejmuje decyzję, ja to zrobię”.

Kategoria: Transfery | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. LimaK02.06.2015; 17:17
Znów ten Jorge Mendes?
Hehe... Demon menadżerki. Drugim takim jest Mino Raiola :P
2. KatowiceVCF02.06.2015; 17:54
Powinniśmy mu po prostu zapłacić 200-300 tyś więcej niż Sevilla bo nas na to stać. Pod kątem sportowym Sevilla jest nieco bardziej atrakcyjna w tej chwili przez ich double LE
3. mattaj02.06.2015; 20:19
mattajDobry jest?? Bo widziałem tutaj komentarze, że szklanka z niego. Jeśli tak to lipa, nawet jakby wymiatał.
4. woker18203.06.2015; 13:46
woker182Technicznie jest świetny, ale od dłuższego czasu więcej siedzi w szpitalu niż gra.