sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Ruiz chce zostać w Villarreal

Bartłomiej Płonka, 20.05.2015; 12:05

Obrońca zostanie sprzedany?

Wszystko wskazuje na to, że Víctor Ruiz nie powróci do Valencii. Obrońca najchętniej pozostałby w Villarreal, które również jest skłonne wykupić obrońcę, a Los Ches nie wydają być się zainteresowani powrotem zawodnika na Mestalla.

Pomimo rozegrania kilku spotkań w czasie pretemporady w letnim okienku transferowym Ruiz został wypożyczony do Villarreal, a jego miejsce w walenckiej drużynie zajął Shkodran Mustafi. Hiszpański defensor na El Madrigal mógł liczyć na znacznie więcej minut gry niż podczas ostatniego sezonu spędzonego w Valencii i wydaje się, że będzie chciał pozostać w zespole Marcelino.

Ponadto sam zawodnik zadeklarował już publicznie chęć gry w Villarreal. „Czekamy na koniec sezonu i na rynek transferowy, ale już teraz mogę powiedzieć, że czuję się tutaj szczęśliwy. Spotkałem tu fantastyczną grupę ludzi i cieszę się, że jestem częścią tego zespołu” — przyznał Ruiz w jednej z wypowiedzi.

W umowie widnieje zapis, iż Villarreal będzie mógł wykupić Ruiza za cenę 4 mln €. Cena nie wydaje być się wygórowana i nad wyraz prawdopodobne jest, że szefowie klubu z El Madrigal zdecydują się przeznaczyć takie pieniądze na definitywny transfer stopera. Wobec świetnego sezonu Otamendiego i Mustafiego Hiszpana w swoim składzie na nowy sezon nie widzi również Nuno, stąd nic nie będzie stało na przeszkodzie, by Ruiz pozostał w Villarreal.

Kategoria: Transfery | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. siarka00720.05.2015; 16:28
siarka007"No i fajnie". :)

Zawsze te 4 melony wpadną nam do kieszeni, a Ruiz będzie miał szansę regularnej gry. Przy duecie Otamendi & Mustafi nawet utalentowany Vezo rzadko grywa, a przecież mamy jeszcze Orbana, który spokojnie może grać na środku. Ciekawe czy klub będzie szukał w letnim okienku wzmocnień również na pozycji stopera.
2. kubastepniak2220.05.2015; 19:31
Zawsze go lubiłem bardziej od Ramiego, ale u nas by sobie nie pograł. A na 4 stopera nie ma co szukać. W razie kłopotów można kogoś dobrać z Akademii, a hais lepiej oszczędzać na Kondogbię, Silvę, Gaitana czy innego Martineza
3. LukasZ_NS21.05.2015; 21:48
LukasZ_NSŚrodkowych obrońców mamy teraz super i trzymają poziom, nie to co Rami - Ruiz tylko przez pół sezonu ;)