sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Kilka miesięcy temu fani Valencii za jedną z największych nadziei na przyszłość Los Ches uważali Jaime Gavilana. Lewoskrzydłowy doznał jednak poważnej kontuzji - naderwał więzadła krzyżowe w kolanie i od tego czasu nie dane mu było wrócić do wysokiej formy sprzed kontuzji. Młody pomocnik pozostaje jednak optymistą i wierzy, że dzięki ciężkiej pracy powróci na stałe do meczowej osiemnastki.

"Od momentu zerwania więzadeł krzyżowych brakuje mi takiego przygotowania fizycznego, jakie uważam za potrzebne. Jest to jednak kwestia treningów i cały czas nad tym aspektem pracuję. Mam zamiar bardzo ciężko trenować i dawać z siebie wszystko, by trener mnie docenił i bym na stałe zadomowił się w meczowej osiemnastce." - powiedział Gavilan.

Proszony o porównanie metod prowadzenia drużyny przez Quique Floresa i Ronalda Koemana lewoskrzydłowy powiedział: "Nie widzę żadnej różnicy pod względem intensywności. Oczywiście Koeman prowadzi zajęcia inaczej niż Flores, ale wynika to z faktu, iż każdy szkoleniowiec ma własny styl."

Mimo, iż Holender szkoleniowcem Los Ches został dopiero niedawno, Gavilan zauważył, iż "jak na razie trener poświęca czas jedynie zajęciom z piłkami", a drużyna "jest zadowolona ze stylu prowadzenia zespołu."

Pytany o zainteresowanie jego osobą francuskich zespołów młody lewoskrzydłowy powiedział: "Zawsze interesowała mnie tylko gra w Valencii. Od dziecka chciałem występować na Estadio Mestalla i wierzę, że trener dostrzeże moją przydatność dla drużyny."

Kategoria: Wywiady | Marca skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. Wyga16.11.2007; 20:40
wierze, że Gavilan zacznie grać jak powinien
AMUNT VALENCIA !!
2. wk16.11.2007; 21:10
wkŻeby odzyskał dawną formę i wrócił do gry. I żeby nie przeniósł się do francji.
3. lasio16.11.2007; 21:13
"Zawsze interesowała mnie tylko gra w Valencii. Od dziecka chciałem występować na Estadio Mestalla i wierzę, że trener dostrzeże moją przydatność dla drużyny."

o ile mi wiadomo to w dzieciństwie Jaime chciał zostać w przyszłości "futsalistą"- dopiero później przerzucił się na futbol na trawce...
4. benji16.11.2007; 21:31
benjiMożliwe, że w obliczu kolejnego odcinka niekończącego się serialu "Szklany chłopiec" z Vicente w roli głównej, Gavilan wreszcie zacznie grać jak powinien.