sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Moretti kontuzjowany.

Ulesław, 12.11.2007; 20:15
Dzisiejszego treningu nie dane było ukończyć Emiliano Motettiemu - włoski defensor, który w zespole Quique Floresa miał stałe i pewne miejsce w składzie, podczas zajęć z ograniczoną reprezentacyjnymi powołaniami kadrą zwichnął kostkę lewej nogi, i został odwieziony pojazdem służb medycznych do szatni. Kontuzja ta niemal na pewno uniemożliwi mu występ nie tylko w najbliższym spotkaniu, ale i w ligowym starciu z Racingiem.

Do dyspozycji Ronalda Koemana było dziś tylko 12 graczy pierwszego składu - oprócz powołanych do swych reprezentacji Albeldy, Villi, Silvy, Joaquina, Marcheny, Albiola, Caneiry, Miguela, Fernandesa, Zigicia i Hildebranda, w zajęciach nie uczestniczył kontuzjowany Alexis, oraz Sunny, którego na specjalne, osobiste życzenie, władze klubu zwolniły z zajęć. Wobec tak licznych powołań i kontuzji, holenderski szkoleniowiec postanowił uzupełnić ekipę dwójką wychowanków - z kolegami z pierwszej drużyny ćwiczyli dziś Ximo Forner oraz Arturo.

Kategoria: Raporty Medyczne | Super Deporte. skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Fuh12.11.2007; 23:27
FuheSH Dam komenta bo Szkoda zeby praca Uleslawa poszla na marne ;)
Moze zrobcie od nowa nakiete na ktorym miejscu skonczy vcf LM ? Bo po ostatnich meczach z Rosenborgiem ta jest przeklamana :P
Co trzeba zrobic zeby miec Majla
User@vcf.pl ?:D
2. Ulesław13.11.2007; 20:59
UlesławPraca nie idzie na marne, jeśli ktoś to czyta, niekoniecznie musi komentować ;)

Co trzeba zrobić żeby dostać poczta @vcf.pl? Chyba są 2 możliwości - albo trzeba być w Redakcji, albo trzeba próbować skorumpować Mruwka, ale osoba o tak wykrystalizowanych zasadach moralnych może być trudna do przekupienia..