sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Eibar vs. Valencia — składy

Arkadiusz Bryzik, 20.12.2014; 19:24

3-5-2!

Prawdziwa rewolucja w ustawieniu Valencii! Nuno zdecydował się desygnować do gry zarówno Paco, jak również Negredo, przez co zmuszony był do zmiany formacji z klasycznego 4-3-3, na eksperymentalne 3-5-2, z Piattim i Feghoulim w roli bocznych pomocników. Jak sprawdzi się nowe ustawienie?

Eibar: Irureta, Bóveda, Albentosa, Navas, Lillo, Boateng, García, Berjón, Arruabarrena, Manu, Piovaccari

Valencia: Alves, Mustafi, Otamendi, Orban, Feghouli, Parejo, Fuego, Piatti, De Paul, Negredo, Alcácer

Przypominamy o tegorocznych edycjach Forumowego Typera oraz nowości, Fantasy Lidze VCF.pl.

UWAGA! Jeśli sądzisz, że mógłbyś wspomóc swoją ulubioną stronę w tworzeniu pakietu meczowego i chciałbyś by twoje przemyślenia trafiały do newsów, masz taką możliwość. Wystarczy, że napiszesz post na Twitterze, w treści którego zamieścisz hashtag: #VCFpl. Najbardziej błyskotliwe opinie będą publikowane w zapowiedziach, pomeczówkach czy ocenach redakcji, a najciekawsze z nich trafią na nasz facebook’owy fanpage.

Wszystkich kibiców zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego kanału IRC! oraz strony Lajfy.com, gdzie w trakcie meczu trwać będzie relacja tekstowa.

Kategoria: Mecze | własne | Twitter skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. PrzemVslaw20.12.2014; 19:31
PrzemVslawJestem bardzo bardzo zaskoczony. Oby to było pozytywne zaskoczenie a gra w ten sposób funkcjonowała :)
2. siarka00720.12.2014; 19:42
siarka007Na papierze skład wygląda bardzo mocno, marzyło mi się 3-5-2 już od jakiegoś czasu bo mamy ku temu warunki (bardzo pewny duet Otamendi-Mustafi, problem przybytku w pomocy i para napastników, którzy powinni się znakomicie uzupełniać, tj. Paco i Negredo). Wydaje mi się, że jeśli Nuno da im pograć razem w składzie to będą strzelać jak na zawołanie. Poza tym dobrze, że Gaya wreszcie odpoczywa, zasłużył na chwilę oddechu. Zobaczymy jak nam się uda mecz w takim ustawieniu.
Amunt Valencia!
3. bart12340020.12.2014; 19:55
bart123400Jest błąd w grafice przy Negredo. Co doformacji, to Feg powinien sobie poradzić jako wahadłowy, martwię się bardziej o Piattiego. Dobrze, że jest Gaya na zmianę, jakby Piatti nie dawał rady, to można go zmienić. Stawiam na remis, obym się mylił i 3 pkt były nasze