VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Gayá: „Przed nami wyjątkowy mecz”

Bartłomiej Płonka, 28.11.2014; 14:44

19-latek liczy na wygraną

Niedzielnego meczu z Barceloną nie może doczekać się również José Luis Gayá. Młody obrońca podczas spotkania z kibicami w krótkiej wypowiedzi zapewnił, że Valencia zrobi wszystko, by pokonać Katalończyków.

„Pracujemy bardzo dobrze na treningach, aby rozegrać bardzo dobry mecz. To będzie wyjątkowe spotkanie i zdajemy sobie sprawę z jego wagi. Oczywiście, Barcelona to trudny rywal, dlatego od początku będziemy musieli walczyć i gryźć trawę, by osiągnąć zwycięstwo” — uważa.

Następnie zapytany o swoją drogę do pierwszego zespołu stwierdził, iż jest to efekt trudniej pracy, którą musi wykonać każdy, kto marzy o grze na poziomie Primera División. „Dotarcie do pierwszej drużyny nie jest takie proste. Nie wszystkim to się udaje, część graczy zostaje z tyłu. Kluczem do takiego awansu jest praca i cierpliwość na każdym codziennym treningu”.

Lewy defensor Valencii przyznał także, że w niedzielę atutem Los Ches będzie własny stadion i kibice, którzy jak do tej pory robią duże wrażenie na piłkarzach. „Fani są naprawdę niesamowici. Szczerze nigdy nie widziałem tak entuzjastycznych kibiców. To jasne, że nam pomagają, ich doping dodaje nam siły”.

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.