VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Nuno: „Jesteśmy bardzo zmotywowani”

Bartłomiej Płonka, 22.11.2014; 23:37

Konferencja przed derbami

Nuno Espírito Santo pojawił się na przedmeczowej konferencji prasowej. Portugalczyk opowiadając o nadchodzącym spotkaniu z Levante zapewniał, że spodziewa się trudnej potyczki, ale zespół jest zmotywowany do walki w derbowym pojedynku.

Nuno wypowiedź rozpoczął odnosząc się do obecnej dyspozycji rywala. Zdaniem Portugalczyka Levante znacznie poprawiło swoją grę w ostatnich meczach, czego owocem są cztery punkty zdobyte w poprzednich dwóch kolejkach. „To zespół, który znacznie poprawił swoją grę i skuteczność. Pokazali to w meczach z Almerią i Sevillą, gdzie wygrali i zremisowali. Ukradli punkty czołowej drużynie, to pokazuje, że musimy być skoncentrowani w tym spotkaniu”.

„Musimy znaleźć rozwiązania, by poprawić naszą grę w odniesieniu do ostatniego spotkania z Athletic. Chcemy wrócić na odpowiednią drogę i ponownie wygrać — jesteśmy zmotywowani. To oczywiście będzie trudne stracie, musimy mieć szacunek do przeciwnika, ale jednocześnie być cały czas zaangażowanym w grę i konkurencyjnym” — dodał

Następnie szkoleniowiec odpowiadał na pytania związane z osobami Álvaro Negredo i Daniego Parejo. Nuno dał do zrozumienia, że występ głównie tego pierwszego od początku jest bardzo możliwy. „Álvaro czuje się bardzo dobrze. Mocno pracował przez dwa tygodnie i widać poprawę u niego w wielu aspektach. Parejo? Miał mało czasu po kontuzji, trenował już zespołem, mamy wiele opcji”.

Kategoria: Wywiady | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. RaFaL23.11.2014; 12:26
RaFaLCzuje po kościach że jeśli Negredo zagra dziś od początku to coś strzeli.