VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

„Każdy nowy zawodnik będzie mile widziany”

Kamil Guziak, 13.11.2014; 21:55

Krótka wypowiedź kapitana „Nietoperzy”

Dzisiejszego przedpołudnia Dani Parejo w towarzystwie Amadeo Salvo wziął udział w spotkaniu zorganizowanym w ramach „Dnia Flagi” — jest to inicjatywa mająca na celu pomoc zmagającym się z nowotworem. Pomocnik udzielił krótkiego wywiadu, odpowiadając na pytania dotyczące jego osoby oraz klubu.

Zdaniem Hiszpana obecna kadra jest na tyle silna, by kontynuować marsz obraną przez trenera ścieżką zwycięstw, jednak zaznaczył, że ewentualnie transfery w zimowym okienku transferowym wyjdą wszystkim na dobre, a każdy nowy zawodnik zostanie przyjęty jak należy.

Zapytany o możliwość przedłużenia wygasającego w czerwcu 2016 roku kontraktu powiedział, że chciałby przedłużyć umowę, jednak żadne ruchy w tej kwestii nie zostały jeszcze poczynione. „Nie było jeszcze rozmów na ten temat. Ta kwestia będzie przedmiotem rozmów moich przedstawicieli z klubem. Obie strony znają moje stanowisko, dlatego spokojnie czekam na rozwój wydarzeń. W obecnej chwili myślę jedynie o tym, by jak najszybciej odzyskać pełną sprawność i pomóc kolegom w kolejnych meczach. Nie zaprzątam sobie teraz głowy nowym kontraktem” — mówił Dani.

Kapitan odniósł się także do medialnych informacji, jakoby jego powrót na boisko planowany był na 30 listopada, kiedy to Valencia podejmie na Mestalla FC Barcelonę. Zdaniem pomocnika czas, który pozostał do tego pojedynku pozwoli mu w pełni się do niego przygotować.

Na koniec Parejo krótko skomentował obecną formę zespołu i możliwe wzmocnienia w czasie zimowego okienka transferowego. „Wszyscy jesteśmy zadowoleni z pracy, jaką wykonujemy. Myślę, że robimy wielki krok ku postawionym celom, doznaliśmy bowiem zaledwie jednej porażki, a graliśmy przeciwko naprawdę dobrym drużynom. Jeśli klub i trener planują zimowe wzmocnienia, to każdy nowy zawodnik będzie w zespole mile widziany i stanie się jego częścią” — przekonywał.

Kategoria: Wywiady | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.