VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Gil: „Myślimy już o następnym meczu”

Bartłomiej Płonka, 11.11.2014; 23:25

Pomeczowy komentarz pomocnika

Carles Gil zabrał głos po niedzielnym spotkaniu z Athletic Bilbao. Zdaniem młodego zawodnika zdobyty punkt powinien być szanowany, a zespół skupia się już na kolejnym spotkaniu.

Gil na początku stwierdził, że punkt zdobyty w niedzielnym meczu należy szanować, chociaż zespół celował w zwycięstwo. Zawodnik zapewnił ponadto, że drużyna myśli już o kolejnym pojedynku. „Nie nazywałbym wyniku tego mecz wpadką, w końcu graliśmy z dobrym i klasowym zespołem. Celem były trzy punkty, a dopisujemy tylko jeden, ale zespół nie zamierza stać w miejscu. Jesteśmy silni i myślmy już o tym, co przed nami”.

„Wielu do tej pory wydawało się, że wygrywamy dość łatwo, a ostatni mecz pokazał, że nic nie jest takie proste. Mamy świetny zespół, ale nic nie przychodzi samo. Z entuzjazmem rozpoczynamy przygotowania do spotkania z Levante, gdzie będziemy chcieli zdobyć trzy punkty” — dodał.

Na koniec Carles zapytany został o ilość minut otrzymywanych od Nuno. Pomocnik przyznał, że nie jest dla niego problemem, iż częściej pojawia się na placu gry, jako zawodnik rezerwowy, aniżeli podstawowego składu. „Jestem w bardzo mocnej drużynie i to normalne, że nie wszyscy mogą grać. Ciężko pracuję na każdym treningu, by pokazać trenerowi, że może mi ufać i na mnie liczyć w każdej sytuacji”.

Kategoria: Wywiady | Marca skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.