VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Alves: „Mecze z Athletic zawsze są trudne”

Bartłomiej Płonka, 07.11.2014; 22:21

Brazylijczyk pewny ciężkiej przeprawy

Przed zbliżającym się meczem z Athletic Bilbao w konferencji prasowej udział wziął Diego Alves. Brazylijczyk jest pewny, że — pomimo niskiej pozycji w tabeli Basków — spotkanie będzie należało do trudnych.

Alves swoją wypowiedź rozpoczął odnosząc się do meczu z Athletc Bilbao. Bramkarz przypominał, że dotychczasowe starcia obu drużyn zawsze były emocjonujące, a tak też będzie tym razem. „Spotkania przeciwko Athletic zawsze należą do trudnych. To zespół, który gra bardzo dobry futbol, nie możemy patrzeć na ich pozycję w tabeli. Na pewno brak Aduriza to dla nich kłopot, ale Valverde z pewnością ma swój plan”.

Następnie bramkarz kolejny raz chwalił Nuno. Diego przyznał, iż to właśnie portugalski szkoleniowiec stoi za przemianą Valencii. „Trener zmienił niemalże wszystko, odkąd tu jest. Nuno jest w stanie pomóc wszystkim w każdym aspekcie. Pracujemy razem bardzo dobrze i jesteśmy zadowoleni z jego przybycia do klubu”.

„W poprzednim sezonie zespół cierpiał. Nasze wyniki nie były stabilne, a atmosfera nienajlepsza. Teraz wszystko się zmieniło, jest przede wszystkim Peter Lim. Spotkaliśmy go przed meczem z Elche, wsparł nas swoim zaufaniem. Wiemy, że będzie wymagał i chce osiągnąć sukces, a my zrobimy wszystko, by tak się stało” — dodał.

Na koniec Alves w kilku zdaniach odniósł się do swojego powrotu do reprezentacji Brazylii. Golkiper wyraził swoje zadowolenie i przyznał, że bardzo czeka na występy w narodowej koszulce. „Jestem bardzo szczęśliwy z powołania. Trochę czasu minęło odkąd ostatni raz wystąpiłem w bramce reprezentacji i teraz wiem, że musze wykorzystać każdą minutę, którą otrzymam”.

Kategoria: Wywiady | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. cichyjoe07.11.2014; 23:27
A które mecze nie są dla was trudne?
2. Velitaliano08.11.2014; 05:27
VelitalianoAtletic jest w dołku trzeba to wykorzystać i zainkasować 3 punkty - nie ma innej opcji :)