VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

"Godzina z Nietoperzami" w iGol FM

Jose, 14.04.2007; 12:19
Już dzisiaj o godzinie 13 zapraszamy wszystkich sympatyków Valencii do wysłuchania audycji "Godzina z Nietoperzami" na antenie radia iGol FM.

Zastanowimy się w niej na temat konsekwencji odpadnięcia Los Ches z Ligi Mistrzów, powiemy o niezrozumiałej decyzji ponownego wykupienia Ayali, problemów z przedłużeniem kontraktu Albeldy, konfliktem na lini Quique - Mejuto Gonzalez, a także o arcyważnym meczu z Sevillą. Na koniec informacje o największym święcie w Walencji, czyli Las Fallas.

Link do audycji: Klik!

Audycję poprowadzi Jose.

Kategoria: Komentarze redakcji | własne skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. craven14.04.2007; 16:00
"powiemy o niezrozumiałej decyzji ponownego wykupienia Ayali". Mam przez to rozumieć, że nasz zarząd chce odkupić Ayala od Villareal?
2. Lobo14.04.2007; 16:07
LoboDokładnie,wczoraj w Marce ukazała się informacja jakoby Soler chciał odkupić Ayalę (zdaje się jest taka klauzula w kontrakcie Argentyńczyka,która pozwala mu odejść za 5 mln Euro).
Natomiast czy niezrozumiała to już inna sprawa.Osobiście jestem zwolennikiem tego "transferu".Poza walorami,które el Raton zaprezentował w spotkaniach przeciwko Chelsea ma ogromne doświadczenie z którego mogliby skorzystać Albiol i Ruano.
3. craven14.04.2007; 17:02
taiki transfer to byłaby paranoja i lekka kompromitacja zarządu... jeśli chcieli zatrzymać Ayale trzeba było przedłużyć z nim kontrakt, a nie kombinować z odkupywaniem itp.
4. Jacio15.04.2007; 19:58
Jaciozawsze te relacje radiowe są więcej spóźnione niż relacje pisemne i nigdy ich nie słucham