sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Rusza typer i fantasy liga!

Redakcja, 20.08.2014; 22:41

Przygotowania do sezonu zakończone

Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią, mamy przyjemność ogłosić, iż z dniem dzisiejszym rozpoczynamy na naszej stronie dwie zabawy: powraca, tradycyjnie już, forumowy typer, z kolei nowością, przynajmniej dla części z Was, będą rozgrywki w naszej prywatnej fantasy lidze. Nagrody funduje sklep piłkarski ISS-sport oferujący oficjalne stroje Valencii.

Forumowy Typer, edycja V

Zasady tegorocznej edycji forumowego typera nie uległy żadnym zmianom. Przed każdym meczem Valencii na forum pojawi się stosowny temat, w którym możecie obstawić wynik ów spotkania. Wytypowanie dokładnego rezultatu to 3 pkt. na koncie, z kolei samo wskazanie zwycięzcy oznacza 1 pkt.

W przypadku końcowego remisu, zwycięzcą rozgrywek typera zostaje Forumowicz z większą liczbą dokładnie wytypowanych wyników. Przypominamy również, że temat dla typów na dany mecz może założyć każdy i nie trzeba czekać na pojawienie się kogoś z redakcji.

Główna nagroda trafi w ręce najskuteczniejszego Forumowicza, z kolei każdy uczestnik zabawy, który wytypuje (niekoniecznie prawidłowo) przynajmniej połowę spotkań weźmie udział w losowaniu drugiej nagrody.

Zobacz na forum: Zasady i klasyfikacja generalna

Zobacz na forum: Sevilla vs. Valencia

Nagrody funduje sklep piłkarski ISS-sport oferujący oficjalne stroje Valencii.

Fantasy Liga

W tym sezonie po raz pierwszy udostępniona zostanie możliwość wystartowania w prywatnej lidze VCF.pl, utworzonej dzięki współpracy z serwisem Moja11.pl. Zasady działania tzw. fantasy lig są proste, oto najważniejsze z nich:

W rozgrywkach Fantasy Football wcielasz się w menadżera drużyny złożonej z 18 wybranych przez Ciebie prawdziwych zawodników z hiszpańskiej Primera Division.

Twój zespół ma charakter wirtualny, ale jego osiągnięcia zależą od wyników piłkarzy na prawdziwym boisku. Każdy mecz, w którym biorą oni udział, strzelone przez nich bramki czy zaliczone kartki to określone punkty na Twoim koncie. I podobnie jak w prawdziwej piłce, najlepsi Gracze otrzymają wspaniałe nagrody.

Pula nagród w rozgrywkach Moja11 — Primera División wynosi 1500 zł, a pełny spis nagród można zobaczyć tutaj. Dodatkowo, zwycięzca naszej prywatnej ligi VCF.pl otrzyma od nas bon o wartości 125 zł do wydania w sklepie ISS.

By dołączyć do naszej prywatnej ligi rejestrujemy się na stronie Moja11 — Primera División, następnie przechodzimy w zakładkę Ligi Prywatne i klikamy na dołącz obok logo naszej strony. Pamiętajcie, że możecie dołączyć do większej ilości lig, by zwiększyć szanse na zwycięstwo w konkursach oferowanych przez Moja11!

W najbliższą sobotę o 19:00 odbędzie się pierwszy mecz i do tego czasu można tworzyć składy, by wystartować. Od 2. kolejki trudno będzie powalczyć o najwyższe miejsca.

Zobacz na forum: Fantasy Liga

Nagrody funduje sklep piłkarski ISS-sport oferujący oficjalne stroje Valencii.

Piłkarz meczu

Podobnie jak przed rokiem, na forum odbywać się będzie głosowanie na piłkarza meczu.

Wybór najlepszej trójki rozpoczynamy po zakończeniu spotkania, temat może założyć każdy — ważne, by lista zawodników z danego meczu była prawidłowa. Zwycięski piłkarz dostanie trzy punkty, następny dwa, a trzeci punkt.

Piłkarz meczu, miesiąca i roku

Kategoria: Komentarze redakcji | własne | Moja11.pl | ISS-sport.pl skomentuj Skomentuj (6)

KOMENTARZE

1. LukasZ_NS20.08.2014; 22:58
LukasZ_NS"Pamiętajcie, że możecie dołączyć do większej ilości lig, by zwiększyć szanse na zwycięstwo w konkursach oferowanych przez Moja11!"

Odnośnie tego to chodzi o to, że inne strony itp też oferują takie konkursy? czy, że jakieś tam pkty zdobyte do naszej klasyfikacji będą się zaliczać i wtedy kto będzie miał więcej lig ten u nas wygra?

I to się wybiera graczy raz? czy się zmienia?
2. Nevan20.08.2014; 23:02
NevanPiłkarzy kupujesz w pierwszej kolejce, a potem, w zależności od wyników, możesz sobie ten skład modyfikować.

Nie wiem jak wygląda sprawa z innymi stronami, póki co w prywatnych ligach widniejemy tylko my oraz goal.pl razy dwa (w opisach tych lig nie ma nic o nagrodach).
3. LukasZ_NS20.08.2014; 23:13
LukasZ_NSZa 25mln mam całą drużynę kupić ?:O

A tam za smsy nie ma przypadkiem czegoś takiego, że ktoś będzie miał przewagę?

W trakcie można wymieniać? To dodatkowe pieniądze się dostaje albo coś podczas trwania?
4. Nevan20.08.2014; 23:17
NevanKażdy mecz, w którym biorą oni udział, strzelone przez nich bramki czy zaliczone kartki to określone punkty na Twoim koncie.

Punkty to waluta w grze, więc im więcej punktów, tym więcej zmian będziesz mógł zrobić.
5. siarka00721.08.2014; 19:49
siarka007Może po prostu nie dopatrzyłem informacji na ten temat, ale czy Liga Typerów również w tym sezonie będzie miała miejsce? Jak widzę forumowy typer obejmuje tylko spotkania Los Ches.
6. Nevan23.08.2014; 15:37
NevanLiga Typerów zniknęła ze strony już jakiś czas temu, stawiamy tylko na wersję forumową.