VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Guaita na wylocie

Krystian Porębski, 25.07.2014; 00:45

Vicente jednak opuści klub?

Nuno wyraźnie nakreślił swoją wizję budowania zespołu, także jeśli chodzi o obsadę w bramce. Do preferowanego przez niego profilu nie pasuje wychowanek Valencii — Vicente Guaita. Rozważana była nawet opcja z wykluczeniem portero z wylotu do Peru.

To oznacza, że wybór, o którym mówił Nuno, już zapadł. Diego Alves ma być numerem 1 w bramce Valencii w kolejnym sezonie. Nuno poza Alvesem i Jaume chciałby jednak mieć do dyspozycji jeszcze jednego zawodnika na tej pozycji. W najbliższych tygodniach powinniśmy się więc spodziewać transferu bramkarza.

Odejście Guaity to jednak nie tylko decyzja sekretariatu technicznego, który nie chciał powielać poprzednich błędów, czy też wybór nowego trenera. Za taką opcją opowiada się sam Guaita, który chciałby zrobić krok naprzód i odzyskać to, co stracił przez ostatnie lata. W ostatnich tygodniach usługami walenckiego portero zainteresowani byli: Sociedad, Getafe i Sevilla. Włodarze klubu nie mają zamiaru zwlekać z transferem.

W klubie pozostaną więc absolutny numer 1 — Diego Alves i młody, utalentowany portero — Jaume. Choć Brazylijczyk jest bramkarzem najwyższej klasy, potrzebny jest jeszcze ktoś, kto zastąpi go w razie kontuzji, zmęczenia bądź spadku formy. Nie ma jednak wątpliwości, że to właśnie Diego będzie najważniejszy, skoro niedawno parafował 5-letnią umowę.

Kategoria: Transfery | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. VdV2325.07.2014; 09:31
VdV23Kuszczak jest bez klubu ;DD