VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Guardado: „Nie rozmawiałem jeszcze z Nuno”

Karol Kotlarz, 23.07.2014; 18:22

Wypowiedź Meksykanina

Andrés Guardado zakończył przedłużony urlop i wraca do treningów z resztą zespołu. Podczas wizyty w sklepie klubowym na piłkarza trafili dziennikarze, którzy skorzystali z okazji i zadali obrońcy kilka pytań.

„Klub chciał, abym pojawił się wcześniej i oto jestem. W ten czwartek udam się do Ameryki Południowej, by wziąć udział z zespołem w Copa Euroamericana. Jestem bardzo zadowolony, że mogę znów być w Valencii. Nie rozmawiałem jeszcze z Nuno, ale zrobię to gdy będę na miejscu” – powiedział Guardado, zapytany przez dziennikarzy Deporte Valenciano i Radio Esport o powód skrócenia wakacji przedłużonych na skutek udziału piłkarza w Mistrzostwach Świata.

Przyszłość Meksykanina w Valencii nie jest pewna, bowiem klub rozważa możliwość sprzedaży Guardado, który należy do najlepiej zarabiających w zespole. Plotki transferowe łączą piłkarza z klubami z różnych zakątków świata. Sam obrońca chciałby jednak pozostać na Mestalla: „Myślę tylko o dalszej grze w Valencii. Pomimo iż jestem łączony z drużynami z Meksyku, Niemiec, Włoch czy Rosji, moją decyzją jest pozostanie na Mestalla.

W końcowych słowach Andrés zapowiedział: „Wierzę, że ten rok będzie ważny, wierzę że damy z siebie wszystko jako zespół i będę ciężko pracował by być w podstawowym składzie Valencii”.

Czytaj również: Guardado nie myśli o powrocie do Meksyku

Kategoria: Wywiady | DeporteValenciano skomentuj Skomentuj (6)

KOMENTARZE

1. Nevan23.07.2014; 19:07
NevanJeśli ma grać na skrzydle to jak najbardziej (mediapunta?), ale jeśli chcą z niego znowu zrobić obrońcę to dla, dobra klubu i swojego własnego, powinien odejść.
2. cichyjoe23.07.2014; 19:32
Dokładnie. On się marnuje na obronie. Dawać go na skrzydło.
3. Suarez723.07.2014; 20:31
Suarez7Powiem wam tak: ja bym go zostawił, przyda się, może grać i na lewej obronie jak i w pomocy, w razie w mógł by zastąpić Gayę, a tak to będzie grał z przodu, a Cissokho sprzedać w w pi*du.
4. chiefer23.07.2014; 23:45
chieferGuardado może być i na kuchni i na zmywaku a i czasem coś poda na salę. Niech zostanie. No chyba że Barca będzie chciała za 20 baniek.
5. KilyVCF24.07.2014; 01:19
KilyVCFAndres musi zostać.
A za parę lat Salvo:
Jeśli oni chą pozyskać Andresa muszą zapłacić klauzulę 44 mln.
6. pajacyk24.07.2014; 22:26
pajacykTeż jestem za tym, żeby został. Na MŚ pokazał, że jeśli jest dobrze ustawiony i ma odpowiednio dobrane zadania na boisku, to wiele może dać drużynie. Poza tym jest uniwersalny, co w dzisiejszym futbolu jest bardzo cenne.
Nie sprzedawać! Dać mu szansę (tylko nie w obronie)!