VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Parejo: „Musimy ciągle brnąć naprzód”

Krystian Porębski, 23.07.2014; 00:32

Pomocnik jest zadowolony i podekscytowany

Dani Parejo chce być liderem Valencii i prowadzić ją do sukcesów. „Byłem szczęśliwy po ostatnim sezonie, nie do końca spisaliśmy się jako drużyna i nie dokonaliśmy tego czego chcieliśmy, ale aby stawać się lepszymi ludźmi i piłkarzami, musimy ciągle brnąć naprzód” — powiedział Hiszpan.

„Teraz jestem bardzo szczęśliwy, chcę pokazać jak dobrze czuję się w tym klubie. To prawda, poprzedni sezon był dla nas trudny, a teraz pretemporada jest skomplikowana ze względu na proces sprzedaży. To normalne, że dla wszystkich byłoby najlepszym, aby sprawy zostały załatwione jak najszybciej” — powiedział Parejo.

Pomocnik skomentował także przybycie nowego zawodnika — Rodrigo: „Nie znam go osobiście, nie wiem jak wygląda teraz sytuacja z jego transferem, ale to świetny zawodnik. Jeśli zdecyduje się na przejście do Valencii, doda to pewności drużynie oraz poprawii jakość zespołu. Będę naprawdę szczęśliwy jeśli trafi do nas, bo to naprawdę dobry piłkarz i bardzo nam pomoże”.

Parejo wypowiedział się także na temat sprawy Mathieu: „Nie wiem co się stanie, ale Mathieu to kluczowa postać dla zespołu, zarówno na boisku jak i poza nim. Stał się naprawdę świetnym zawodnikiem, jeśli odejdzie, będe mu życzył wszystkiego najlepszego, zwłaszcza jeżeli to ma sprawić, że będzie zadowolony ze swojej kariery”.

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.