sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Lista powołanych na mecze w Ameryce Pd. i Anglii

Krystian Porębski, 22.07.2014; 23:52

Mathieu jednak poleci z zespołem?

Trener Nuno Espírito Santo powołał 24 zawodników na zbliżające się mecze. Do Ameryki Południowej „Nietoperze” wyruszą już 23 lipca. Na liście znalazł się łączony z przenosinami do Barcelony Mathieu.

Lista powołanych: Guaita, Alves, Jaume, Barragán, Pereira, Otamendi, Vezo, Víctor Ruiz, Mathieu, Cissokho, Gayà, Javi Fuego, Guardado, Parejo, De Paul, Roberto Ibáñez, Piatti, Feghouli, André Gomes, Carles Gil, Dani Ramírez, Viera, Vinícius, Alcácer.

W środę Valencia wyruszy do Peru, aby zagrać w Copa EuroAmericana 2014. To ambitny turniej organizowany przez DIRECTV, w którym, dzięki projektowi LFP World Challenge, uczestniczyć będą takie zespoły jak Valencia , Atlético, Alianza Lima, Palmeiras, Fiorentina, Estudiantes de La Plata, Universidad Católica oraz inne. Pierwszy mecz Valencia rozegra 26 lipca w stolicy Peru (24:00) przeciwko Alianzie, a drugi 29 lipca w stolicy Chile przeciwko Universidad (2:00).

Tę fazę pretemporady drużyna zakończy turniejem w Anglii, gdzie Valencia rozegra dwa mecze w ramach Emirates Cup. To prestiżowy puchar towarzyski organizowany co roku przez Arsenal. Pierwszy mecz zostanie rozegrany 2 sierpnia podopieczni Nuno rozegrają mecz przeciwko AS Monaco, a już kolejnego dnia Valencia zmierzy się z Benfiką. Oba spotkania odbedą się o godzinie 15:00. Kolejny mecz na Wyspach Brytyjskich rozegrany zostanie przeciwko Manchesterowi United 12 sierpnia (20:30), będzie to przedostatni sprawdzian „Nietoperzy”.

Kategoria: Mecze | Valenciacf.com skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.