VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Nuno: „To nie był nasz dobry mecz”

Bartłomiej Płonka, 20.07.2014; 13:38

Trener po meczu

Valencia przegrała towarzyskie starcie z Norymbergą 1:3. Spotkanie i obecną sytuację w drużynie po meczu skomentował szkoleniowiec, Nuno Espirito Santo.

„To nie był nasz dobry mecz. Długo szukaliśmy właściwego rytmu gry. Udało nam się zdobyć bramkę, jednak później popełniliśmy duże błędy szybko tracąc trzy gole (w sześć minut – przyp. red.). Źle się zaprezentowaliśmy, musimy wszystko przeanalizować i wyciągnąć wnioski” – rozpoczął trener.

„Zostawiliśmy wszystko na boisku, ale to normalne. Straty nie są duże, bo w meczach kontrolnych końcowy wynik nie jest najważniejszy. Mieliśmy świadomość, że to będzie trudne starcie” – dodał Nuno. Przypomnijmy, że był to drugi sparing walenckiego zespołu na zgrupowaniu w Niemczech. Wcześniej Los Ches ograli Bayreuth.

Zapytany o nowy nabytek, André Gomesa, Nuno odpowiedział: „Cieszymy się, że Gomes dołączy do zespołu. To bardzo dobry zawodnik mając świetną dynamikę. Od pierwszego dnia z zespołem chce jak najszybciej się dostosować i zaaklimatyzować, by pójść wspólną drogą”

Na koniec Nuno raz jeszcze odniósł się do przedłużającej się sagi związanej z Jeremy`m Mathieu: „Sprawa musi wyjaśnić się w najbliższych dniach. Zawodnik wypowiedział swoje zdanie na ten temat, a teraz wspólnie czekamy na rozwój sytuacji. Jeremy to bardzo dobry piłkarz i mimo wszystko mamy nadzieję, że zostanie”.

Kategoria: Wywiady | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.