VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Wyjazd na mecz z FC Nürnberg

Redakcja, 09.07.2014; 12:20

19 lipca 2014

Jak informowaliśmy wcześniej, dnia 19.07.2014 o godzinie 17:00 odbędzie się mecz towarzyski pomiędzy Valencią a FC Nürnberg, na stadionie niemieckiego rywala. Podobnie jak we wcześniejszych latach, również tym razem, polscy kibice Valencii mają zamiar udać się do naszego zachodniego sąsiada, by wspierać Nietoperzy.

Na naszym forum powstał specjalny temat. Będzie to najlepsze miejsce, by uzyskać więcej informacji na temat wyjazdu, szczególnie od osób, które już zadeklarowały udział w wyprawie do Niemiec.

Wyjazd na mecz z FC Nürnberg | Forum

Wg jednego z naszych użytkowników w Niemczech na pewno nie zabraknie sympatyków Valencii z innych krajów, m.in. Czech, Słowacji i Niemiec. Niepotwierdzone informacje mówią, iż bilet na mecz nie powinien kosztować więcej niż 15€, a najtańsze wejściówki można zdobyć nawet za 5€.

Na chwilę obecną wiadomo, iż 4-osobowa grupka kibiców wyrusza z Katowic. Około 700-kilometrowa wyprawa ma trwać około 6 godzin, a koszt paliwa powinien — w zależności od ostatecznej liczby chętnych — zamknąć się w granicach 200 złotych. W samochodzie nadal znajduje się jedno miejsce wolne, dlatego jeśli mieszkasz w okolicach Katowic, to szansa dla ciebie!

W celu uzyskania większej informacji zalecamy czynny udział w dyskusji na forum, bądź wyrażenie chęci udziału w komentarzach.

Kategoria: Komentarze redakcji | własne skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.