VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Gil: „Trener ma do mnie zaufanie”

Bartłomiej Płonka, 09.07.2014; 00:47

Konferencja Carlesa

Wracający z wypożyczenia z Elche Carles Gil rozpoczął przygotowania do nowego sezonu z Valencią. 21-latek wziął udział w konferencji prasowej, gdzie opowiadał o pierwszych wrażeniach pracy z drużyną.

„Jestem tutaj, gdzie chciałem po dwóch latach spędzonych w Elche. Wracam do Valencii z wielką radością, że mogę być wśród pierwszej drużyny. Jestem tutaj jednym z wielu piłkarzy i mam nadzieję, że będę dostawał szanse do gry. Wracam tutaj z wielką radością, że mogę być wśród pierwszej drużyny” – przyznał Gil.

„Jest jeszcze bardzo wcześnie, jednak już teraz rozmawiałem z nowym trenerem i Rufete. Mają do mnie pełne zaufanie, za co jestem wdzięczny” – mówił Carles. „Szkoleniowiec wszystkich darzy zaufaniem. Powiedział nam, że najważniejsza jest praca i zjednoczenie, a wtedy możemy dokonać wielkich rzeczy” – dodał.

Zapytany o swoją dyspozycję odparł, iż „narzeka na drobne bóle, jednak jest w dobrej formie”. Na koniec Gil nie chciał komentować sytuacji związanej ze sprzedażą klubu: „Nie rozmawiajmy o tym, skupmy się na aspektach sportowych”.

Kategoria: Wywiady | SuperDepote skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.