VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Co dalej z Guaitą?

Bartłomiej Płonka, 04.07.2014; 11:46

Jakie będą losy wychowanka?

Vicente Guaita wciąż czeka na rozwój sytuacji ze sprzedażą klubu, by móc poznać swoją przyszłość. Bramkarz doskonale wie, że jego szanse na bycie numerem jeden w walenckim zespole są nikłe i bardzo możliwe, że zmieni pracodawcę już wkrótce.

Wiele wskazuje, że Guaita może nie być już zawodnikiem Valencii. Przedłużenie umowy z Diego Alvesem to kwestia czasu, a Brazylijczyk miał zdecydowanie wyższe notowania u ostatniego szkoleniowca. Ponadto, jak wcześniej informowaliśmy Peter Lim jest skłonny ściągnąć na Estadio Mestalla słoweńskiego golkipera Benfiki, Jana Oblaka.

Guaita czeka jednak na zakończenie procesu sprzedaży, by poznać zamiary nowego właściciela, Petera Lima. Zawodnik najpewniej rozpocznie pretemporadę z zespołem pod wodzą nowego trenera, Nuno Espírito Santo. Kontrakt z Valencią Guaicie wygasa w czerwcu przyszłego roku, dlatego to najpewniej jedyna okazja, by jakkolwiek na nim zarobić.

Chętnych na Guaitę ponoć nie brakuje. Jakiś czas temu pisaliśmy o zainteresowaniu Realu Sociedad, a ostatnio mówiło się także, że 27-latek znalazł się w orbicie zainteresowań Unaia Emery`ego.

Kategoria: Transfery | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. pajacyk04.07.2014; 12:03
pajacykEch, a kiedyś myślałem, że będzie bramkarzem Valencii na lata...
2. LukasZ_NS04.07.2014; 15:21
LukasZ_NSCo oni mają z tą Benfiką;/

Domenech przypomina Alvesa jak się ogląda jego grę na YT... 2 bramkarz i tak dużo nie gra,a Domenech też nie robiłby problemów gdyby nie grał właśnie...