sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Jonas: „Chcę wygrać trofeum z Valencią”

Arkadiusz Bryzik, 29.04.2014; 13:37

Brazylijczyk wierzy w finał

Wobec nieobecności Paco w rewanżowym meczu z Sevillą miejsce na szpicy walenckiej drużyny zajmie najpewniej Jonas Gonçalves, który na konferencji prasowej przyznał, że chciałby z Valencią zdobyć trofeum, a najlepszą — i być może ostatnią — okazją ku temu będzie awans do finału Ligi Europy.

„Będziemy walczyć od początku do końca, bo zaszliśmy za daleko, by wszystko zaprzepaścić. Jesteśmy bardzo zmotywowani by dotrzeć do finału, bo reprezentujemy barwy wielkiego klubu” — twierdzi napastnik. „Atmosfera jest bardzo pozytywna i wierzymy w końcowy sukces”.

Brazylijczyk przyznał, że zawsze marzył o tym, by w koszulce Valencii wznieść do góry puchar. Okazja ku temu nadarzy się, jednak wcześniej należy wyeliminować Sevillę. „To kluczowy moment dla wszystkich. W czwartek zagramy o wszystko więc musimy zaryzykować, a przy tym grać uważnie w obronie, gdyż wynik z pierwszego meczu nie jest dla nas korzystny”.

Podobnie jak Ricardo Costa, Jonas wyraził nadzieję, że sędzia będzie miał „swój dzień, gdyż jeden błąd może kosztować zbyt dużo”. W kontekście kartki dla Paco Brazylijczyk przyznał tylko, iż „najlepszą decyzją dla wszystkich byłoby anulowanie kartki, jednak należy przyjąć decyzję UEFA”.

„Wierzymy, że to będzie wielka noc dla Valencii. Kibice z pewnością nam w tym pomogą, a ich wsparcie wiele dla nas znaczy”.

Zapytany o przyszłość, unikał odpowiedzi. „Obecnie nie myślę o niczym innym i jestem skoncentrowany na czwartkowej grze.”

Kategoria: Wywiady | Superdeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.