sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Paco: „Wsparcie kibiców jest motywacją ekstra”

Karol Kotlarz, 10.04.2014; 13:54

Napastnik pełen wiary w sukces

Znajdujący się ostatnio w kiepskiej dyspozycji strzeleckiej Paco Alcácer udzielił krótkiej wypowiedzi przed dzisiejszym rewanżowym spotkaniem z FC Basel. Młody snajper wierzy w odwrócenie losów dwumeczu ze Szwajcarami.

„Ważne jest by strzelić bramki, niezależnie czy dokonam tego ja, czy moi koledzy. Celem każdego z nas jest awans do kolejnej rundy. Musimy zagrać na maksimum naszych możliwości. Nikt z nas w pojedynkę nie wygra tego spotkania, muszą tego dokonać wszyscy obecni na boisku” – powiedział napastnik Valencii.

Paco Alcácer podkreślił istotną rolę kibiców Nietoperzy w tak ważnym spotkaniu, jak rewanż z Basel: „Publiczność będzie wspierać nas do końca, będąc dwunastym zawodnikiem. Ich obecność i doping w trakcie spotkania jest bardzo ważny dla nas, piłkarzy. Wsparcie kibiców jest motywacją ekstra”.

Podopieczni Juana Pizziego na ostatnim treningu mieli skupić się na stałych fragmentach, a zwłaszcza na rzutach karnych. Alcácer nie obawia się ewentualnej serii jedenastek, w razie gdyby 90 minut spotkania i dogrywka nie wyłoniły zwycięzcy dwumeczu: „Od najmłodszych lat nie obawiałem się rzutów karnych, często do nich podchodząc i zdobywając bramki. Nie chcę, by o zwycięstwie decydowały jedenastki. Jeśli jednak dojdzie do serii rzutów karnych, chcę być jednym z wykonawców”.

Napastnik Valencii odniósł się również do pytań o słabszą ostatnimi czasy dyspozycję strzelecką, mówiąc: „W ostatnim spotkaniu golkiper rywali pokazał się ze znakomitej strony, rozegrał świetne spotkanie. Muszę ciągle pracować, by zamienić rzeczy negatywne w pozytywne”.

W końcowych słowach Paco odniósł się do wizyty Amadeo Salvo na zamkniętym treningu: „Za każdym razem, kiedy prezydent klubu odwiedza Miasteczko Sportu próbuje nas wspierać i dodatkowo motywować”.

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte | plazadeportiva.com skomentuj Skomentuj (8)

KOMENTARZE

1. lasio10.04.2014; 14:08
I tak nie pokażecie tej wiary na boisku więc skończcie pier*****. Czekam na wypowiedź pełną "wiary" kolejnego zawodnika
2. Darlene10.04.2014; 14:33
Darlenelasio, zapewne bardziej satysfakcjonowałaby Cię wypowiedź w stylu: "wiecie co, i tak już przegraliśmy ten dwumecz więc nie fatygujcie się na stadion, szkoda czasu"
3. lasio10.04.2014; 14:44
@Darlene: wtedy by chociaż nie kłamał. Po każdym laniu jest chęć poprawy i wiara w sukces- i dobrze. Ale niech to nie bedzie polączone kolejny raz z przestaniem 90ciu minut na boisku
4. elb10.04.2014; 14:57
elbW takich spotkaniach, jak dzisiejsze motywacja jest często kluczem do sukcesu. Ciężko jest pokonać rywala, nawet z niskiej półki, mając w głowie negatywne myśli. Pozostaje wierzyć w przedmeczowe zapewnienia i jak najlepsze przełożenie ich na boisko.
5. LukasZ_NS10.04.2014; 15:11
LukasZ_NSJa tylko nie rozumiem tego jak mogli przegrać tydzień temu 3-0... skoro w CDR nie grają, w lidze grają słabo i praktycznie też mają tylko "teoretyczne" szanse na LE...


3-0 to jak poddanie się bez walki, kompletne odpuszczenie meczu... ze Swansea w LE wtedy co przegraliśmy 1 mecz to jeszcze można tłumaczyć czerwoną kartką dla Ramiego itp...potem 2 mecz wygraliśmy... ale tutaj jakie niby jest wytłumaczenie?

6. arrr10.04.2014; 15:47
arrrbędzie ciężko, a kolejna bramka w plecy przekreśla nasze szanse
7. caterham10.04.2014; 15:48
caterhamU mnie ma wsparcie:) wierze, że wygramy 4:0 i przechodzimy dalej
8. Darlene10.04.2014; 16:56
DarlenePaco, jako pracownik firmy Valencia CF (oraz jej wychowanek), ma obowiązek w publicznych wypowiedziach mówić o klubie jak najlepiej. Należy to do obowiązków piłkarza tak samo, jak dawanie z siebie wszystkiego podczas meczów.