sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Postiga: „Musimy poprawić wiele rzeczy”

Bartłomiej Płonka, 25.08.2013; 17:29

Napastnik rozczarowany

Blanquinegros w sobotnim pojedynku na Cornella-El Prat zagrali katastrofalnie i ulegli rywalom zaledwie 1:3. Z wyniku spotkania niezadowolony jest Helder Postiga. „Do poprawy jest naprawdę wiele” – trudno nie zgodzić się z napastnikiem.

„Nikt nie lubi przegrywać. Porażka nas boli. Do poprawy jest bardzo dużo, musimy porozmawiać ze sobą i popracować, bo przecież takie mecze nie mogą nam się zdarzać. Zdajemy sobie sprawę, iż rozegraliśmy złe zawody” – twierdzi portugalski snajper.

„Zaczęliśmy dobrze, od gola, który dał nam prowadzenie. Później jednak coś się z nami stało, nie zdołaliśmy się obronić, a Espanyol grał na bardzo dobrym poziomie. Wykorzystał w pełni naszą słabą dyspozycję” – rzekł Postiga. „Zdobyłem bramkę, ale nie czuje się zadowolony. Nie ma to znaczenia, jeżeli przegraliśmy cały mecz” – zakończył.

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. LukasZ_NS25.08.2013; 17:53
LukasZ_NSW sumie to mało pracy maja redaktorzy... ;P od lat to samo zawodnicy i trenerzy mówią, a nic i tak z tego nie wychodzi;P także teksty gotowe tylko datę zmienić i okoliczności wystarczy hehe;P
2. LimaK26.08.2013; 08:26
Musicie poprawić wszystko!