sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Guaita przedłuży kontrakt?

Łukasz Piekarski, 14.08.2013; 14:17

Klub przygotowuje ofertę dla bramkarza

Obecna umowa Vicente Guaity obowiązuje do dnia 30 czerwca 2015 roku, jednak klub za zgodą prezydenta chciałby go przedłużyć o co najmniej dwa sezony. Kilka dni temu Braulio rozmawiał z przedstawicielami bramkarza, którzy wstępnie wyrazili gotowość na przystąpienie do negocjacji z klubem.

Przedłużenie kontraktu z hiszpańskim portero wydaję się być obowiązkowe. Klub chce mieć w swojej kadrze dwóch równorzędnych bramkarzy, choć na początku lata planowano pozbyć się jednego z golkiperów. Wpływ na taką decyzje na pewno miał fakt, że potencjalny nowy bramkarz – Dani Aranzubia podpisał kontrakt z Atlético Madryt.

W najbliższych dniach przedstawiciele walenckiego klubu mają przedstawić swoją ofertę agencji Interstar Deporte, która reprezentuje interesy Vicente. Wydaje się, że obecnie Diego Alves jest faworytem Miroslava Đukića do miejsca w pierwszym składzie i to on wystąpi w sobotnim spotkaniu z Malagą.

Kategoria: Ogólne | Superdeporte skomentuj Skomentuj (6)

KOMENTARZE

1. Trivium14.08.2013; 14:46
TriviumVicente Guaita will reportedly reject a new contract if he doesn't start against Málaga. I love Guaita, but not the attitude.


niech spada ;D wole Diego od niego :<
2. pedro914.08.2013; 18:41
Wychowanek wychowankiem, ale dla mnie Alves jest lepszym bramkarzem. Guaita jest co prawda lepszy w grze na przedpolu - przy górnych piłkach, jednak pozostałe elementy są na korzyść Alvesa - głównie technika i refleks.
Guaita jest wyższy jedynie o 2 cm, choć ta różnica na oko wydaje się być większa i zaledwie 1,5 roku młodszy od Alvesa.
Dwóch dobrych bramkarzy to nie jest na dłuższą metę dobre rozwiązanie. Trzeba sprzedać Guaitę jak najszybciej, jeśli ten nie będzie chciał przedłużyć kontraktu.
3. KilyVCF14.08.2013; 20:39
KilyVCFDo Barcy B.
2-3 mln wystarczą.
4. LimaK15.08.2013; 17:13
Trzeba z nim przedłużyć kontraky ;)
5. pajacyk16.08.2013; 08:46
pajacykMoim zdaniem w tym momencie Alves jest minimalnie lepszy od Guaity, ale to Vicente ma większy potencjał na zostanie klasowym bramkarzem. No i jest z Walencji, co ma dla mnie niebagatelne znaczenie. Dlatego patrząc długofalowo starałbym się pozbyć Alvesa, choć ceny za niego, jakie się ostatnio wymieniało są śmieszne w porównaniu z jego klasą sportową…
Co do tego, że Guaita miałby odrzucić nowy kontrakt jeśli nie będzie grał w pierwszym składzie na początku sezonu, to aż nie chce mi się w to wierzyć… to by bowiem znaczyło, że Vicente nie wie, czym tak naprawdę jest dzisiejszy futbol oparty na rywalizacji…
6. soldado_917.08.2013; 20:45
soldado_9Mimo tego, że wolę Diego to chciałbym, żeby Guaita pozostał. Wtedy będę miał spokojną głowę, bo w końcu Diego nabawi się urazu i kto wejdzie?