sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Wymagający terminarz.

benji, 09.09.2007; 16:54
Mimo, że sezon La Liga już się rozpoczął, dopiero okres po przerwie reprezentacyjnej będzie prawdziwym sprawdzianem hiszpańskich drużyn. Szczególnie ciężkie zadanie czeka zespoły uczestniczące w rozgrywkach europejskich pucharów. Te drużyny będą musiały przez najbliższy okres rozgrywać spotkania co 3 dni. Po przerwie trzeba więc powrócić do gry w optymalnej formie, by móc walczyć o jakiekolwiek trofea.

Stan przygotowania Valencii jest jedną wielką niewiadomą. Zespół miał słaby początek zdobywając tylko 3 punkty w dwóch spotkaniach. Na inaugurację rozgrywek podopieczni Quique Floresa przegrali u siebie derby z Villareal. Kolejne spotkanie z Almeirą już wygrali lecz styl gry wciąż był daleki od zadowalającego. Dwutygodniowa przerwa na spotkania reprezentacji ma więc pomóc w budowaniu stabilnej formy, jednak podczas treningów Mister ma do dyspozycji tylko 14 piłkarzy, którzy nie biorą udziału w zgrupowaniach kadry.

Terminarz na najbliższe spotkania jest bardzo napięty. W przeciągu 22 dni piłkarze Ches rozegrają 7 bardzo ważnych spotkań w rozgrywkach Primera Division oraz Champions League. Valencię czekają pojedynki z takimi zespołami jak Schalke 04, Betis Sevilla, czy Getafe. Żeby myśleć o jakimkolwiek trofeum zespół musi być w pełni przygotowany do tak wymagającego okresu, bowiem słabe wyniki na tym etapie rozgrywek mogą bardzo skomplikować sytuację Blanquinegros.

Kategoria: Ogólne | valencia hui/własne skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. Maslana09.09.2007; 17:27
Myślę, że mimo wszystko zdołamy wygrać swoje najbliższe mecze. Flores musi stawiać na nowych zawodników, bo Ci są teraz przyszłością VCF.

Z innej beczki: foto miesiąca czas chyba zmienić ;)
2. Inus09.09.2007; 17:30
InusShalke 04 = SChalke 04
3. Lobo09.09.2007; 22:47
LoboWymagający terminarz ?
Powiedziałbym raczej,że napięty.Dopiero w 9 serii spotkań zagramy z Sevillą i tydzień później z Realem.Do tych spotkań mamy raczej średniaków za rywali (przy całym szacunku dla tych drużyn - raczej żadna z nich nie włączy się do walki o puchary).Valladolid,Betis,Getafe,Recreativo,Espanyol i słabe w tym sezonie Deportivo będą naszymi kolejnymi rywalami.Myślę,że nawet nie będąc w najlepszej dyspozycji powinniśmy zgarniać 3 punkty.Forma ma przyjść na mecze z czołówką.