sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Kto będzie oficjalnym nadawcą Primera Divison?

Krystian Porębski, 12.08.2012; 20:44

Mediapro otrzymało 5 ofert

Minął czas składania ofert, przez nadawców chętnych do realizacji transmisji z rozgrywek Primera i Segunda Division. W grę wchodzi 5 ofert, nie zostało jednak ujawnione, kto bierzę udział w przetargu.

Ujawnione zostały jednak nazwy nadawców, których propozycje z różnych przyczyn zostały z góry odrzucone. Należą do nich włoskie Mediaset, założone przez Silvio Berlusconiego, czy hiszpańskie Antena 3, które złożyło ofertę zdecydowanie poniżej oczekiwań.

Przetarg nie obędzie się bez kontrowersji. Wiele klubów hiszpańskich protestuje przeciwko nierównościom w wypłatach, ale także działalności Mediapro i Canal+, chodzi m.in. o termin wypłaty należności. Natomiast dotychczasowy nadawca, Canal+ uważa, że przetarg jest nielegalny, ponieważ niektóre kluby podpisały już indywidualne kontrakty sposnorskie z ową stacją. Trzeba przyznać, niezwykle ciekawa argumentacja.

Mediapro zagwarantowało, iż decyzje podejmie jak najszybciej. Pod uwagę mają być brane głównie dwa czynniki: ekonomiczny oraz jakość nadawcy.

Kategoria: Ogólne | Superdeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.