sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Pomeczowy komentarz Albeldy

Dominik Piechota, 24.05.2012; 09:33

Kapitan po sparingu

Najbardziej rozchwytywany piłkarz Valencii na tournée po Stanach Zjednoczonych powiedział kilka zdań po wygranym 1:0 meczu z Portland Timbers. Albelda komentował postawę swojej drużyny, atmosferę panującą na stadionie oraz rozgrywki Major League Soccer.

"Myślę, że mecz był dla nas trudny, bo tutaj jest inaczej, niż w Hiszpanii. Nie jesteśmy przyzwyczajeni do gry na takiej murawie, ale doświadczyliśmy czegoś nowego (mecz był rozgrywany na boisku przeznaczonym do baseballa - przyp. red.). Myślę, że ostateczny wynik był sprawiedliwy. Mecz mógł się jednak zakończyć remisem, ponieważ mieli swoje szanse. Ogólnie jesteśmy zadowoleni z wyniku".

"To było wspaniałe doświadczenie. Miło zobaczyć fanów drużyny przeciwnej zachęcających Cię do lepszej gry. Jesteśmy przyzwyczajeni do czegoś innego w Europie, a tutaj fani starają się stale wesprzeć swój zespół. Tutaj kibice zachęcają piłkarzy do gry i to jest naprawdę przyjemne. Bardzo mi się to podobało".

"Wiedzieliśmy, że może być trudno. To jest liga jest znana w całej Europie, dzięki takim piłkarzom jak Thierry Henry czy David Beckham. Spodziewaliśmy się trudnej rywalizacji, ale staraliśmy się pokonać rywali. Gracze Timbers włożyli w ten mecz wiele wysiłku i przerywali nasze wszelkie próby stworzenia groźnych sytuacji".

Kategoria: Wywiady | Oficjalna strona Portland Timbers skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.