sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Llorente vs. Alba & Mathieu

Piotr Świca, 24.02.2012; 13:50

Czyli kontrakty dla lewej strony

Prezydent Valencii zabrał głos w sprawie umów dwóch czołowych piłkarzy klubu - Jordiego Alby oraz Jeremy'ego Mathieu. Llorente stwierdził, że podpisanie nowych kontraktów z oboma graczami jest "możliwe" oraz zapewnił, że klub będzie robił co w jego mocy, aby zatrzymać obu zawodników.

Wiadomości w tej sprawie Llorente przekazał dziennikarzom na konferencji prasowej, która dotyczyła przedłużenia umowy przez Davida Albeldę. Pytany o to, czy łączony z Barceloną Jordi Alba podpisze nowy kontrakt z obecnym klubem prezydent stwierdził, że negocjacje trwają nie tylko z agentem skrzydłowego, ale również z przedstawicielem francuskiego obrońcy. Sternik klubu z Mestalla ponoć osobiście bierze udział w rozmowach.

W interesie klubu jest, aby jak najszybciej podpisać umowy z zawodnikami. Z uwagi na intensywność rozgrywek musimy być pewni, że nasza kadra będzie stabilna. Z naszej strony zrobimy wszystko, aby zapewnić graczom odpowiednie warunki - powiedział prezydent.

Kategoria: Transfery | Superdeporte skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. Flaku24.02.2012; 14:16
podpisanie nie jest " możliwe " tylko jest " konieczne " moim zdaniem...
2. Joaquin24.02.2012; 14:20
JoaquinLlorente - właściwy człowiek na właściwym miejscu.
3. Trivium24.02.2012; 15:36
Triviummogli by znalezc takiego trenera ktory ma tak poukladane w glowie o trenowaniu i zmianach, jak Llorente o finansach i prowadzeniu druzyny...
4. KempesVCF24.02.2012; 19:58
KempesVCFWierzę w Llorente i w "lewą stronę" :) Oby się dogadali...